• Nové
4 Flauta Router Bit,Povrch Router Bit 4 Flauta Sklopiť Plát Sploštenie CNC Frézovanie Dreva Fréza Hobľovanie Nástroj(1/2 Rukoväť)

4 Flauta Router Bit,Povrch Router Bit 4 Flauta Sklopiť Plát Sploštenie CNC Frézovanie Dreva Fréza Hobľovanie Nástroj(1/2

Hodnotenie produktu:
€ 4.69

Suma
Skladom

[Zabrániť Odskočiť Dizajn] : ostrosti volfrámové ocele frézovanie fréza so silným kalenej ocele telo, Predchádzať odskočiť dizajn. [Pre Rezanie A Drážkovanie] : Tento profesionálne čistenie spodnej bit je vhodný nielen pre plank, vyrovnanie, zmenu alebo ploché paralelné spojler hornom povrchu, ale aj pre rezanie a drážkovanie. [Hladký Povlak PTFE] : Pomocou tepelne odolný povlak PTFE, povrch je hladký a nebude zhromažďovať drevnej štiepky. [Na frézky] : Povrch router bit je určená pre frézovacie stroje alebo ploche drevospracujúci gravírovanie strojov, ako sú CNC vreckové a stolové frézy. [Na Rôznych Materiálov] : Vhodné na drevo, stredná hustota drevovláknitá doska, laminát, drevotrieskové dosky, preglejky, kompaktné dosky, akrylátové, atď.Veľkosť : 1/2" Rukoväť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.