• Nové
2 ks Jazyk a Groove Router Bit Nastavený, YWKOW Drevené Dvere, Podlahy T Tvar Dreva, Frézovanie Ostrenie Drevoobrábacích Nástroj (2ks-Stopkou 1/4 Dia.1-3/8)

2 ks Jazyk a Groove Router Bit Nastavený, YWKOW Drevené Dvere, Podlahy T Tvar Dreva, Frézovanie Ostrenie Drevoobrábacích

Hodnotenie produktu:
€ 22.26

Suma
Skladom

Vybudovanie žiaruvzdorné teflónovou vrstvou, aby sa zabránilo budovanie pilín, živice pevnej tvrdenej ocele tela s anti-odplatu dizajn, Priemyselný stupeň mikro zrná karbidu čepeľ.Jednoduchá konštrukcia, jednoduché ovládanie.Používané na výrobu, dvere, komody a nábytok a, v skutočnosti, v akejkoľvek forme výstavby, ktorý vyžaduje drážky pre panely.Ideálny výber odborníkov a fanúšikov.Pomocou pre handmaking šuflíka drevené dvere, okno skrinky podlahy projektu alebo iné spracovanie dreva, vhodný pre spájanie dreva okraja k okraju alebo end-to-end.Navrhnuté pre laptop alebo desktop drevospracujúci rytie stroj ako CNC ručné a tabuľky-montáž prenosné router.Upozornenie : nie je možné použiť v elektrickú vŕtačku Vyhnúť rezanie neželezných kovov a non drevené materiály, ako sú : oceľ, železo, piesku, atď.Veľkú hodnotu - dvojité krokvy, router bit nastavený!Štandardné krokvy, Router Bitov bude strih perfektne vybavené jazyk a groove kĺbov ideálny pre drevené podlahy, wainscot podhľadov a shaker štýl panelu dverí.Vlastnosti : Úplne nové a vysokej kvality, ideálny pre výrobu bezšvíkových silné jazyk a groove kĺbov.Priemyselný štandard jazyk a groove router bit s 1/4" stopkou.Vyrobené z 45 vysoko uhlíkovej ocele a zliatiny, veľmi pekné a čisté ostrý lock spoje.Používa sa na výrobu joggle spoločné keď joggling drevené podlahy.Skvelý nástroj, ktorý vytvára ideálne rohov používať jazyk a groove kĺbov router bit pripojiť dosky spolu.Špecifikácie : Farba : Žltá + Strieborná Materiál : 45 Vysoko uhlíkovej Ocele + Zliatiny Stopka priemer : 1/2 "(12,7 MM) Zuba šírka : 1/4 "(6.35 MM) Zub hĺbka : 1/4 "(6.35 MM) Max Rýchlosť otáčania : 12000, ktoré sa Vzťahujú na veľkosť dosky : 13-19 mm Balík zahrnuté : 1x Tongue Router Bit 1x Groove Router Bit Bezpečnostné pokyny : 1. Žiletky natrvalo uložené v kazete alebo bývanie s menej ako 2 mm blade vystavené. 2. Na záberom výrobok už nie je na používanie pre osoby mladšie ako 18 rokov. 3. Položka je iba pre priemyselné rezanie/gravírovanie, nie je nebezpečný článku.Poznámka : Prosím, aby 0.5-1.5 mm sa líši vzhľadom na ručné meranie.Vzhľadom k rôznym displej a inom svetle, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Vďaka za vaše porozumenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.