• Nové
Feela 200 Pack Glitter Gel Perá Nastaviť 100 Gélové Pero plus 100 Náplne pre Dospelých Maľovanky Kreslenie, Umenie Značky

Feela 200 Pack Glitter Gel Perá Nastaviť 100 Gélové Pero plus 100 Náplne pre Dospelých Maľovanky Kreslenie, Umenie

Hodnotenie produktu:
€ 7.70

Suma
Skladom

200 super oceňujú feela glitter gel perá pack obsahuje 100 jedinečný lesk gél perá a 100 lesk náplne.Super hladké písanie a dlhotrvajúci.Oblek pre deti a dospelých, skvelé pre farebnosť, čmáral, kreslenie a skicovanie.Uložené v priehľadnej plastovej prípade kompaktne, ekologicky šetrné a nádherné.Lesk perá pridať iskru, aby umelecké diela svieti.Kyseliny-slobodné a non-jedovaté, zodpovedá ASTM D-4236. Výkon&Spokojnosti : Ponúkame vám nie len naše kvalitné produkty, ale aj naše rýchle reakcie služby.Viete, aké výhody Farebnosť sú?Sfarbenie môže uvoľniť tlak, zvyšuje trpezlivosť a sústredenie.To môže tiež rozvíjať zmysel pre zodpovedajúce a krásy, kultivovať schopnosť umenia.Sfarbenie je skvelý výber pre umelca, začiatočníkov aj profesionálne. 200 super oceňujú Feela glitter gel perá pack obsahuje : 100 jedinečný lesk gél perá + 100 jedinečný lesk náplne.Na pomoc zákazníkom rozlišovať všetky farby, robíme 5 vaničky držať celé 100 perá.A pomenujte každý zásobník s jednotlivými tlač.Tiež sme dali ďalšie náplne v poly tašky, a to meno rovnakým spôsobom.Môžete sa dostať viac, než ste platiť.Feela poskytovať zákazníkom kvalitné gélové perá.Máme vážne a na vysokej úrovni, kontrola kvality na pero sám a balenie zabezpečiť každý malý bod je dobrý.Plný tlač s farebnosť funguje balenie vám prináša do fantastický farebnosť sveta okamžite.Každý zásobník je spojené s individuálnym znakom, ktorý je rovnaký pre každý ďalší blister balenie.Výstraha : NEBEZPEČENSTVO UDUSENIA-malé súčasti.Nie pre deti do 3 rokov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.