• Nové
wesleydrill Titán Zmes Ťuknite na položku vrtáka, Set 6 Ks Skrutka Ťuknite Bit Multi-Function Vrtákov vhodné pre Ľahké Kovové Hliníkové Dosky Železo atď.

wesleydrill Titán Zmes Ťuknite na položku vrtáka, Set 6 Ks Skrutka Ťuknite Bit Multi-Function Vrtákov vhodné pre Ľahké

Hodnotenie produktu:
€ 4.06

Suma
Skladom

[Špecifikácie a balení] : 6 ks krátke veľkosť vŕtať ťuknite na položku bitov.Patrí veľkosť : 6-32 NC, 8-32 NC ,10-32 NC, 10-24 NC, 12-24 NC, 1/4-20 NC. [Obutie] : Hex ramienka ťuknite na položku vrtáka set je vhodný hex stopkou vrták ťuknite na položku bity nastavené, že môžu súčasne kompletný vŕtania otvorov, ťuknite na položku, odihlovanie a countersinking.Vhodný pre vŕtanie, rezanie závitov na svetlo kovové hliníkové dosky železo atď. [Materiál] : Vŕtačka ťuknite na položku bit nastavený je klasické HSS štruktúry vyrobené z HSS4341 (rýchloreznej ocele) + vrstvou titánu. [Výhody] : Kombinácia titán drill bit 1/4 " hex ramienka sa hodí do náradie jednoduchšie a bezpečnejšie. [Rýchlu Výmenu, One-Kliknite na Vŕtanie] : Závit vrtákov rýchlu výmenu kompozitné kužeľ používa vŕtať obrúbená princíp Vŕtanie a ťuknutím na jeden, jedného kroku spracovania, výrazne uložiť kroky spracovania a časové náklady, zlepšenie efektívnosti práce.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.