• Nové
Hex Ramienka Vrtákov, AMTOVL 6pcs 6.35 mm Ramienka Špirála vrtáka Titán Potiahnutý Hex Ramienka Countersink Ťuknite na položku Drill Bit Nastavený na Mäkké Ťuknite na Kov, Hliník, Drevo, Plast - M3 M4 M5 M6 M8 M10

Hex Ramienka Vrtákov, AMTOVL 6pcs 6.35 mm Ramienka Špirála vrtáka Titán Potiahnutý Hex Ramienka Countersink Ťuknite

Hodnotenie produktu:
€ 4.37

Suma
Skladom

【Appliaction] vyzýva Tento 6pcs HSS countersink ťuknite na položku vrtáka sada vhodná na vŕtanie a ťuknite na mäkké ťuknite kovov, hliníka, dreva, plastu, ect. 【6 PSC HSS Countersink Ťuknite na položku vrtáka Set] vyzýva Tam sú celkom 6 ks kohútikov v rôznych veľkostiach od M3 do M10, ktoré môžete použiť pre ťuknite rôzne závity.Vlákno(Metrický) : M3*0.5, M4*0.7, M5*0.8, M6*1, M8*1.25, M10*1.5, aby vyhovoval vašim diverzifikované požiadavky. 【HSS Materiálu] vyzýva Tento hex-ramienka vrtákov vyrobený z vysoko kvalitnej HSS kryt Titán Potiahnutý vysokú odolnosť a tvrdosť. 【Špirálovej Drážky] vyzýva Jeho špirálovej drážky, v rámci spracovania vlákno, rezanie až vylúčiť, a bol natočený uplatňovať vnútorne závitovými otvormi.Môžete tiež vložiť skrutky do diery, kde boli vŕtané. 【Zlepšenie Pracovných Efficieny] vyzýva výhodou tejto špirály vrtáka je otvorená, ťuknite na položku, frézovacie.Zníženie kroky spracovania a šetrite čas, zlepšiť pracovné.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.