• Nové
Goplus 24 Palcový Ručná Rezačka Dlaždíc, Profesionálny Keramické, Porcelánové Dlaždice Fréza s Karbid Volfrámu Rezné Koliesko, Ergonomická Rukoväť, protišmykové Nohy & Vymeniteľné Rozsahu

Goplus 24 Palcový Ručná Rezačka Dlaždíc, Profesionálny Keramické, Porcelánové Dlaždice Fréza s Karbid Volfrámu Rezné

Hodnotenie produktu:
€ 35.00

Suma
Skladom

【Hladké & Presné Rezanie] vyzýva Vymeniteľné 7/8 palca titán-á karbid volfrámu rezné kolieska umožňuje hladké rezanie a trvanlivé.Je vybavený systém na prepravu s ložisko aby sa zabezpečilo dokonalé posuvné.Okrem toho, že obsahuje vymeniteľné rozsahu, ktorý umožňuje paralelné a šikmé rezy (0°-60°) pre presné rezanie. 【Vhodné pre Všetky Druhy Dlaždíc] vyzýva manuál dlaždice fréza kusy keramických obkladov až 24-palcový (dĺžka) a 16-palcové diagonálne, ideálny pre keramické dlaždice, porcelán dlaždice, dlaždice, atď.Rezanie hrúbky profesionálna rezačka dlaždíc je od 0,2 do" na 0.47" (5 mm-12 mm).Ideálny pre profesionálnych inštalatérov alebo začiatočníkov, ktorí hľadajú všestranný dlaždice frézy. 【Ťažkých Železa Rám] vyzýva Rámci tohto rezací stroj je vyrobený z ťažkého železného materiálu, ktorá je pevná a odolná.To dáva štruktúry potrebnej stability a robustnosti, ktoré zaručia, že to nebude ľahko prevrátiť.Navyše, dve pevné koľajnice sú silné a nie ľahko ohýbať, takže rezanie pracovať viac presný a vhodný na dlhodobé používanie. 【Ergonomický Dizajn] vyzýva Tento kameň fréza je ergonomicky navrhnuté.Zakrivená rukoväť dizajn uľahčuje stlačte dlaždicu, zatiaľ čo non-slip plastová rukoväť zvyšuje komfort procesu rezania.Široké a hrubé base, protišmykové gumené podložky a hnuteľný podporu nohy poskytujú dodatočnú stabilitu pre väčšie dlaždice. 【Č Montáž Vyžaduje] vyzýva Tento keramické dlaždice rezací stroj nemusí byť zmontované.Zahŕňa meracieho rozsahu a Ak je to potrebné, stačí nainštalovať meradle.A inštalácia je veľmi jednoduchá, stačí podľa inštalačných pokynov aj začiatočníci môžu robiť to s ľahkosťou.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.