• Nové
X AUTOHAUX 2ks 6.5 Palcový Lesklý Kov Audio Reproduktorov Pokrytie Oka Subwoofer Gril Horn Stráže Dekoratívne Kruhu Mriežka Chránič Čierny pre Auto

X AUTOHAUX 2ks 6.5 Palcový Lesklý Kov Audio Reproduktorov Pokrytie Oka Subwoofer Gril Horn Stráže Dekoratívne Kruhu

Hodnotenie produktu:
€ 3.15

Suma
Skladom

Skvelé pre auto subs, basové, a reproduktory.Farba : Čierna, Materiál : ABS Plast, Kov.Pridáva extra ochranu pre váš basové.Skvelé pre reproduktor skrinku alebo auto reproduktor.DIY mriežka reproduktora, vhodné pre DIY reproduktory a autá reproduktor dekoratívne kruhu.Farba : Čierna.Materiál : ABS Plast, Kov.Vhodný pre Priemer Reproduktora : 152 mm / 6".Dierou Priemer : 4 mm / 0.16. Uhlopriečka Centrum Otvor Vzdialenosť : 165mm / 6.5".Veľkosť : 184x14mm / 7.24x0.55(D*T).Zbrusu nové Predmety, nikdy použitý, alebo nainštalované.Skvelé pre auto subs, basové, a reproduktory.Ochranu a bezpečné a zároveň im ukázať, mimo tento klasický nízky profil oka navrhnuté gril.Kovové gril zabráni poškodeniu z push-in, rip, slzy,a náhodné kick-inov.Nebude flex a späť a pri tlačení strane.Zbrusu nové Predmety, nikdy použitý, alebo installed Great pre auto subs, basové, a reproduktory.Ochranu a bezpečné a zároveň im ukázať, mimo tento klasický nízky profil oka navrhnuté gril.Kovové gril zabráni poškodeniu z push-in, rip, slzy,a náhodné kick-inov.Nebude flex a späť a pri tlačení strane.

Deklarované charakteristiky

Farba:
Čierna

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.