• Nové
Silverlake Plavidlá Pena Blok - 14 Pack 11x17x0.5 EPS Polystyrénu Listy pre Crafting, Modelovanie, Výtvarné Projekty a Kvetinové Aranžmány - Sochárstvo Listy pre DIY Škole & Home Art (14 Ks)

Silverlake Plavidlá Pena Blok - 14 Pack 11x17x0.5 EPS Polystyrénu Listy pre Crafting, Modelovanie, Výtvarné Projekty

Hodnotenie produktu:
€ 22.12

Suma
Skladom

VYNIKAJÚCI PRE CRAFTING - Ľahko pracovať.Hladké penová doska môže byť rez, brúsené, potiahnuté alebo maľované.OBMEDZENÁ LEN na VAŠEJ FANTÁZII - Veľké Polystyrénové bloky sú pripravené na nakrájame na kocky alebo tvary.REMESIEL - ZDOBENIE - VRCHOL - Použitie s Výrezy, Obalov, Dekorácií, Diorama a výroba modelov.PÍSMENÁ - ZNÁMKY - STENU DECOR - Ľahké, ťažké peny, ktoré môžu byť formované na akýkoľvek tvar túžiš.EPS PENA - Biela Expandovaného Polystyrénu - 1 Libra Hustota - OBSAH - 14 kusov 11x17x0.5 palca.EPS PENA PRE CRAFTING : Rez Piesku je Srsť je Farba je Skvelé pre Centerpieces, Plavidlá, Projekty, Vianočné Dediny, Steny Výzdoba, HOBBY ručné práce a oveľa viac.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.