• Nové
Crestlive Produkty Bielizníka Organizátor s 5 Zásuvkami, Široké Tkaniny Skladovanie zásuvkový diel, toaletný stolík pre Spálne, Predsiene, Entryway, Skrine, Škôlka, Drevo Top s Ľahko Vytiahnuť Textílie Zberných nádob na Oblečenie(Šedá)

Crestlive Produkty Bielizníka Organizátor s 5 Zásuvkami, Široké Tkaniny Skladovanie zásuvkový diel, toaletný stolík

Hodnotenie produktu:
€ 24.85

Suma
Skladom

Vysoko kvalitné Textílie. ✔ 【5 ZÁSUVIEK HRUDNÍKA] vyzýva Funkcie 5 odnímateľné zásuvky; Použitie do alebo zo skrine a udržať neporiadok pod kontrolou, ukladanie všetky vaše oblečenie a doplnky v jednom výhodnom mieste, Ukladať a organizovať cvičenie výstroj, chrániče, jóga nohavice, svetre, bielizeň a viac; široký dizajn ľahko zmestí na mnohých miestach v celom dome; Použitie ako nočnom stolíku, aby vaše budík, vestník, okuliare; Mix Dreva top poskytuje pevný povrch, na miesto, lampy, knihy, dekor, a viac; Priestrannom odnímateľné zásuvky majú dreva rukoväť na otvorenie a zatvorenie jednoduché; Plastové nohy sa vám poškriabaniu podlahy, a sú nastaviteľné pre nerovné povrchy.Ak chcete, môžete fix it na stene pomocou priložených skrutiek, aby sa to viac stabilný. ✔ 【FUNKČNÉ Skvelé pre deti, tweens a dospelých; Použitie kdekoľvek chcete pridať trochu štýl do vašej organizačné potreby; To ľahké-to-use bielizník môže byť použitý vo viacerých miestností v celom dome; Skvelé pre skrine, spálne, škôlky, herne, entryways a viac; je Ideálny pre malé priestory ako napr. apartmány, byty a koľaji izby. ✔ 【KVALITY KONŠTRUKCIE] vyzýva Vyrobené z priedušná vysoko kvalitné tkaniny; Silný oceľový rám a dlhodobej spotreby MDF drevo top; Dreva, Kľučky; Plastové nohy chrániť podlahy, Hardvér je súčasťou pre bezproblémovú inštaláciu, Jednoduchá Starostlivosť - čistite vlhkou handričkou a nechajte vyschnúť. ✔ 【ZAMYSLENE STREDNÝCH] vyzýva Tento úložný veža opatrenia 38.6" L x 11.4" W x 24.6"H. Malé zásuvky opatrenia 11.8" L x 11" W x 8.7" H; Veľké zásuvky opatrenia 18.1" L x 11" W x 8.7" H; Dreva top opatrenia 38" L x 11" W x 0,6" H Hrubé.Crestlive Produktov, spoločnosť zaväzuje ponúka vysoko-kvalitný nábytok, má osvojené vedomosti a skúsenosti poskytovať konkurencieschopné produkty pre vás.Z lehátka, terasa, slnečníky, markízy, káva bistro stoly, toaletný stolík veže, podlahy, stoličky, sme vždy venovaná inováciách produktov a rozširuje svoju líniu nábytku na obsahovať materiály známe pre ich odolnosť a tiež krytý príslušenstva pre obytné a komerčné prostredie.Každý produkt má svoje korene v klasickej, tradičnej dizajn, ale bez straty jedinečné moderné elegancia.Dôsledne testované na odolnosť, Crestlive Výrobky, nábytok je postavená tak, aby odolala prvky a pravidelné užívanie pre nadchádzajúce roky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.