• Nové
FixtureDisplays 48.0 x 59.5 x 14.5 Drevené Maloobchod Police Jednotka w/ 3 Police, Sklopné Panely - Borovicové Drevo 19404NEW-NF

FixtureDisplays 48.0 x 59.5 x 14.5 Drevené Maloobchod Police Jednotka w/ 3 Police, Sklopné Panely - Borovicové Drevo

Hodnotenie produktu:
€ 31.61

Suma
Skladom

Táto drevená displeja modul ponúka jedinečný a elegantný skladací panelu dizajn.Nastaviť v prírodnej borovice sú panely (3) veľké police, skvelé pre zastávajú širokú škálu skladujte tovar.Táto podlaha stojaci displej stojan je vyrobený z masívneho dreva s prírodnými borovica dokončiť.Zákazníci môžu farby a škvrny jednotky, aby sa zmestili všetky doma alebo v obchode d??vr alebo jednoducho použite jednotky je jej prírodné a rustikálny štátu.Skladom tento masívneho dreva displeja modul s umením, oblečenie, riad, a akýkoľvek iný druh tovaru.Drevené Displej, Stojan s 3 Policami, Prírodnej Borovice (3) Tier Skladacie Panelu Dizajn.Celková veľkosť : 48.0"W x 59.5"H x 14.5"D Polica Veľkosť : 48.0"W x 9,8"D Hmotnosť 20.0 libier.Doprava do Kanady a Mexika : dovozné clo a poplatky sa vzťahujú.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.