• Nové
Ohuhu Nad Umývadlo Sušenie Stojan, Čierny Misky Na Sušenie Rack Jedinečné Námestie Tubes17.6 L x 15 W Roll Up Umývadlo Stojany na Sušenie Teplo-Odolný na Kuchynskej linke Organizátor Úspora Priestoru

Ohuhu Nad Umývadlo Sušenie Stojan, Čierny Misky Na Sušenie Rack Jedinečné Námestie Tubes17.6 L x 15 W Roll Up Umývadlo

Hodnotenie produktu:
€ 10.96

Suma
Skladom

Antikorózne re hľadáte riešenie, ktoré jednoducho dáva zmysel, je potrebné tento šikovný roll-up stojan na sušenie!Vyrobené so silnými, non-sklzu a antikoróznych 304 štvorcových oceľových rúrok, sa môže držať veľa hmotnosť a ešte vydržať extrémne teplo.Vďaka hrany, ktoré sú hranaté a obmedzené silikónové na koncoch, vaše pokrmy sú menej pravdepodobné, že sklzu, a bude aj viac chránený pred poškriabaním do vašej kuchyne.Dont waste drahých počítadlo priestoru alebo majú mokré, zmätený doska vzhľad.Po zaschnutí je viac, len prejdite hore a skrýša je v skrini nabudúce.Hows, že pre šikovné?Získať Ohuhu roll up umývadlo stojan na sušenie a skúsenosti jedlo-sušenie nirvana!.Špecifikácie : .Veľkosť produktu : 44.7*38 cm/17.6*15.0 in.Materiál : Nerezová Oceľ 304 + Silikónové.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.