• Nové
ATGRS Tenis Grip Odflaknuty Raketa Tenis Priľnavosť Pásky Absorpčné Anti-Slip Tenis Overgrip pre Tenis, Bedminton Pickleball Raketa rukoväť Rukoväť s Tlmením Hrebene Overgrips (Mix Farieb)

ATGRS Tenis Grip Odflaknuty Raketa Tenis Priľnavosť Pásky Absorpčné Anti-Slip Tenis Overgrip pre Tenis, Bedminton Pickleball

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

【Odflaknuty Absorpčné Overgrips] vyzýva Tenis overgrips sú vyrobené z patentovanej ultra-absorbčné materiály, ktoré poskytujú pevné uchopenie.Perforované a vetrané povrch môže okamžite suché ruky vo všetkých klimatických podmienok, najmä horúce a vlhké situácie, udržať vaše ruky suché, keď hrá.Absorpciu potu a robí každá hra geniálny!. 【 Super Pohodlné Kýlu Rukoväte] vyzýva peny hrebene zahustiť raketa tenis priľnavosť pásky, je to ideálny účinok, ktorý nie je nosenie a veľmi tlmenie nárazov.Hit zábery sú presné a stabilné, hit víťazný gól!. 【Prebudiť Svoje Tenisové Rakety!] Vyzýva Rôzne svetlé farby reinvens svoje rakety.Non-jedovaté, bez zápachu a bezpečné PU zlúčenina, strach vyblednutiu kvôli potu.Odtrhnite povrchu overgrip tenis pásky, aby obnovili svoje rakety!. 【Trvať Dlhšie s Vysokou Slza-odolnosť] vyzýva ATGRS overwraps sa nemusíte rip ľahko vďaka vystužený PU zlúčeniny.Trváme na tom, aby ste dlhotrvajúci grip.Každý záber je použiť všetky kompresie odolných materiálov s absolútnou ťažnosť a zahŕňa dokončovacie páska s zúžený koniec pre bezpečné balenie. 【Veľkosť Dĺžka] vyzýva 110*1.0*27mm(43.3*0.16*1.0 palec) Dosť dĺžka pokrytia celej Tenis raketa rukoväť, každý priľnavosť pásky majú lepidlo s jednoduchým postupujte podľa pokynov pre aj začiatočník dať na overgripwrap.Vhodné pre tenis, bedminton pickleball, squash a všetky loptové hry.Raketa tenis priľnavosť pásky funkcie : 1. Vnútorné penové pásky pomáha zabezpečovať obrys pre pevnejšie uchytenie na rukoväť. 2. Tento gripy majú všetky jedinečné farby, takže to dáva vám možnosť vyberte, akú farbu budete používať na základe string farba. 3. Je bez zápachu, kompozitné PU zloženého materiálu úplne zaručuje absolútnu bezpečnosť hry procesu, a je vhodný aj pre deti a starších ľudí. 4. Vnútorné penové kýlu robí pohodlnejšie uchopenie, súčasne má účinok shockproof, keď udrie loptu, a nárazu je viac stabilný. 5. Tesniacou páskou, aj začiatočník tenista môže ľahko úplnú likvidáciu.Široko použitie rozsahy : Tenisové rakety overgrip je vhodná pre tenis, bedminton, squash, pickelball, Ping Pong rakety, taktiež vhodné pre rybárske prúty, riadidlá bike, riadidlá motorky, a ďalšie.Užitočné overgrip : S super absorpciu potu a ultral odolnosť proti sklzu, tenis grip je užitočné zabezpečiť, bezstratové odpaľovanie silu, ochranu a predĺženie životnosti vašich raketa rukoväte. 3 Kusy odolné raketa overgrips : S 3 kusy overgrips, môžete ľahko rozlíšiť vaše rakety pred ostatnými-twining absorpčné rukoväte v rôznych farbách; A pripojené lepidlo, podložky, overgrip funkcie potu otvory na povrchu vrstvu filmu.Špecifikácie : Materiál : Composite PU zloženého materiálu, Farba : čierna, biela, zelená, žltá, ružová, červená, modrá, šedá a fialová Rozmery (L x W x H) : cca. 43.3 x 1 x 0.03 cm/ 110 x 2,5 x 0.075 mm balenie obsahuje : 3 x Raketa overgrips.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.