• Nové
Mobilný Herný ovládač pre iPad/Tablety, EMISH Šesť Prstov Hra Ovládač Rukoväť Spúšť Cieľom Tlačidlo L1R1 L2R2 Strelec Gamepad pre PUBG/Fornite/Nože Von/Call of Duty

Mobilný Herný ovládač pre iPad/Tablety, EMISH Šesť Prstov Hra Ovládač Rukoväť Spúšť Cieľom Tlačidlo L1R1 L2R2 Strelec

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

O Produktoch : To je H11 Tlačítkový ovládač s L1 R1 Streľba a Cieľom Tlačidlo.Navrhnuté pre hry na i PAD/Tablet. 6 Prsty Ovládanie : Playing hra s 6 prsty, môžete naraz presunúť, otočiť, cieľ a strieľať pomocou indexu prsty stlačení tlačidiel, ktoré môžu eliminovať problémy, ktoré používajú palce, len aby sa všetky operácie.Pre Hry : Pre PUBG/Nože Von/ Pravidlá Survial/ Cross Fire/ Prežitie Royal... Väčšina Druhov Populárne Střelecké Hry Môžu byť použité vo svete.Skryté tablet, stojan, držiak : herný ovládač môže byť použitý aj ako stojan tabletu,ideálny pre sledovanie videa, čítanie, nahrávanie videí, prehliadanie webu, facetime hovor a viac hands-free operácie.STARAŤ-FREE ZÁRUKA : Mobilný Herný ovládač pre ipad je cúval s 18 mesiacov výrobca záruka a profesionálnu službu podpory zákazníkov.Navrhnuté pre hry na i PAD a Tablety.Vlastnosti : herný ovládač pre PUBG.Materiál : ABS + zliatiny zinku.Farba : Čierna.Použitie : Pre PUBG Mobile, Pravidlá Prežitia, Prežil Royale, Kritické Ops, atď.Veľkosť balenia : 6.1*5.11*1.18. Váha : 0.39 lb.Špecifikácia : .Navrhnuté pre hry na i PAD a Tablet Features : herný ovládač pre PUBGMaterial : ABS + zinok alloy Color : Black Application : Pre PUBG Mobile, Pravidlá Prežitia, Prežil Royale, Kritické Ops, atď.Veľkosť balenia : 6.1*5.11*1.18 Váha : 0.39 lb.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.