• Nové
Núdzové Rádio, TENROOP Inovované 5000mAh Slnečnej Strane Kľučky Počasie Rádio pre Hurikán, 4-Way Powered AM/FM/NOAA Počasie Upozornenia Prenosné Rádio s Baterkou, Lampa na Čítanie, Power Banky, SOS Alarm-Modrá

Núdzové Rádio, TENROOP Inovované 5000mAh Slnečnej Strane Kľučky Počasie Rádio pre Hurikán, 4-Way Powered AM/FM/NOAA

Hodnotenie produktu:
€ 12.60

Suma
Skladom

5000m Ah Power Bank - TENROOP prenosné núdzové rádio má inovovaný na 5000m Ah Li-ion batéria, ktorý je dva až päť krát ďalšie tiesňové počasie rádio.Lepšie vyriešiť problém núdzovej kľuky rádio, výdrž batérie a výdrž batérie.Tento vonkajšie prenosné solárne rádia, ktoré s veľkou kapacitou batérie môže uľahčiť zabezpečenie núdzového napájania, aby akýkoľvek malý tablet alebo telefón, keď ste mimo.NOAA Počasie Upozornenia Rádio - To AM/FM/NOAA prenosné núdzové počasie rádio s počasia kapela a telefón bezplatne odborne dostať počasie vysielanie najnovšie počasie a všetky informácie pre vašu oblastiach, ako sú hurikány, tornáda a tak ďalej od 7 NOAA stanice na krištáľovo čistý zvuk.Zarobí kritický čas pre vás, aby ste získali úplnú prípravu vopred, udržať vás a vašu rodinu s týmto núdzové počasie rádio. 4-Way Zdroje Napájania - Toto počasie rádio je vybavené viacerými záložné napájanie voľby-4 zdroje napájania vrátane ručne kľukou, solárny panel, 3 ks AAA batérie (nie sú súčasťou) a USB typu c port pre zabudovanú Li-ion nabíjateľnú batériu, aby sa ľahko získať moc ,tak udržať rádio spustené počas dlhšej situácie, kde AC je vypnuté napájanie a batérie boli použité hore.Power up kedykoľvek a kdekoľvek.Udržať si on-line celý čas.SOS Alarm a Lampa na Čítanie - Táto baterka rádio, s SOS alarm a 3 W veľké výkonný reproduktor, je skvelé pre outdoorových nadšencov, môže vydávať jasné, vysoká tiesňové volanie a sprevádzať s SOS signál svetlo, ktoré môže získať pomoc rýchlejšie, keď sa stratíte vonku. 3 režim lampa na čítanie poskytuje studená biela, teplá biela a prírodná biela svetla módy, môžete si prečítať príbehy pre deti aj pri táborení noc.3,5 mm jack pre slúchadlá vám umožní vychutnať rozhlasových relácií bez rušivých ostatných.Domov AL, alarm bude zvuk a SOS svetlo bude blikať. *Vezmite prosím na vedomie, že tam bude zaťaženie hluku to alarmy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.