• Nové
Bleedstop Zastaviť Krvácanie v priebehu niekoľkých Sekúnd Prvú Pomoc pre Detský Domov a Rodina (2) 20 g Prášku Pakety (1)

Bleedstop Zastaviť Krvácanie v priebehu niekoľkých Sekúnd Prvú Pomoc pre Detský Domov a Rodina (2) 20 g Prášku Pakety

Hodnotenie produktu:
€ 5.22

Suma
Skladom

PRACUJE RÝCHLO - Rýchlo a ľahko zastaví krvácanie. 100% BEZPEČNÝ - Bezpečné a jednoduché použitie.NEBUDE STING - nebude sting, keď sú použité.USA VYROBENÉ Vyrobené priamo tu v USA.MUSÍ MAŤ - musia mať pre kempovanie, prvá pomoc, domy, podniky a kdekoľvek núdze sa môže vyskytnúť.Bleed Stop je FDA organické non-bodavý prášok, ktorý sa zastaví krvácanie v priebehu niekoľkých sekúnd.Bleed Stop môže byť použitý na všetky menšie kusy a veľké rany. 100% bezpečný pre VŠETKY rany.Bleed Stop je bezpečné, upokojujúci a zastaví krvácanie v priebehu niekoľkých sekúnd.Bezpečné pre deti a dospelých, dôležité pre ľudí na riedenie krvi.Pre backpackers, karavany, cyklistov, outdoorových nadšencov, poľovníkov, výstavby/tesár obchody, automobilový obete úrazov a záchranárom.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.