• Nové
Švajčiarsky Bezpečné Izraelské Sterilné Kompresný Obväz, pre Núdzový Obväz Rany, Prvej Pomoci a Trauma Auta, 6 cm, 2 Balenia

Švajčiarsky Bezpečné Izraelské Sterilné Kompresný Obväz, pre Núdzový Obväz Rany, Prvej Pomoci a Trauma Auta, 6 cm,

Hodnotenie produktu:
€ 18.59

Suma
Skladom

DVOJITÉ TESNENIE : Vnútorné & Vonkajšieho Vzduchu Vákuové Tesnenie, Sterilizované & Vyrábané v Medicínsky Zariadenia.EXTRA VEĽKÉ 6" ABSORPCIE : Veľké 6" Non-Stúpencom Pad, sa Odohráva na Viac ako 7 metrov Dlhý Elastické Zábal.BITKA PRIPRAVENÝ UZAVRETIE BAR - platí Navyše Tlak na spomalenie Krvácanie, Pridanie Škrtidlo Účinok.PÔVODNÉ KOMPAKTNÝ DIZAJN : Pridať do ľubovoľnej Prvá Pomoc Kit, Camping Taška, alebo pre Vonkajší Dobrodružstvo byť Bezpečné.ALL-IN-ONE : Základné Obliekanie, Tlak Aplikátor, Sekundárny Obväz & Uzavretie Prístroje. 100% ZÁRUKA vrátenia PEŇAZÍ : Plnú Náhradu Ponúkané ak nie na 100% Spokojný s Produktom pre Akéhokoľvek Dôvodu!.All-in-one design zahŕňa tlak aplikátor, non-stúpencom pad, elastický obväz, a uzavretie bar poskytovať maximálnu krvácanie kontroly a škrtidlo opatrení v krízových rany situáciách.Swiss Safe je dôveryhodný v poskytovaní zdravotníckej-platovej triedy prvej pomoci dodávky a bezpečnostné zariadenia na podniky, pracovné pole profesionálov a pre domácich používateľov.Sme plne stoja za naším kontroly kvality, postupy a snažíme sa poskytovať len tie najlepšie produkty možné.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.