• Nové
12 Ks Koberec Uchopovače, Anti Curling Koberec Uchopovač s Super Priľnavosti na Koberec, Opakovane Non Slip Koberec Pad Oblasti Koberec Uchopovač Podložky pre Drevené alebo Dlaždice Podlahy (Biela)

12 Ks Koberec Uchopovače, Anti Curling Koberec Uchopovač s Super Priľnavosti na Koberec, Opakovane Non Slip Koberec

Hodnotenie produktu:
€ 3.00

Suma
Skladom

【Prevenciu Nehôd] vyzýva : Tieto anti-curling koberec uchopovače sú navrhnuté tak, aby sa zabránilo pošmyknutia, zakopnutia nehody, inovované koberec uchopovače môže udržať koberec v mieste a tiež môže výrazne pomôcť vám vyriešiť veľa denne nepríjemné koberec problémy, ako sú posuvné, curling, skladanie a pet odstránenie. 【Ľahko Inštalovať] vyzýva : po Prvé, budete musieť mierne odstrániť lepidlo podklad a umiestniť ich okolo okrajov koberci; Potom, vyberte "na podlahe" film a stlačte koberec pevne na podlahe. (Poznámka : môžete pridať viac podložky v závislosti na veľkosti vášho koberec.). 【Neškodné Pre Vaše Podlahy] vyzýva : Náš koberec zátky sú vyrobené z prémiového materiálu a nebude bolieť podlahy a koberce, keď sa používajú, vhodný pre väčšinu podláh, ako sú : dlaždice, mramor, laminát, linoleum alebo dreva. (Prosím, majte na koberec a podlahovej plochy čisté.). 【Široké Uplatnenie] vyzýva : Tieto odolné koberec uchopovače nielen nemôže zastaviť váš koberec z curling a posuvné, udržiava váš koberec ploché navždy a vyhnúť sa nehodám.Tiež je možné jednoducho nakrájame na malé kúsky, na upevňovanie iné veci. 【Cenné Set] vyzýva : Dvojité lepidlo koberec uchopovače pre oblasť koberčekov sada obsahuje : 4pcs tvaru L + 8pcs Pásy tvar.L tvar veľkosť : 4.8" x 4.8"; Pásky tvar veľkosť : 5.1" x 1".Ideálne náradie pre domáce použitie.Farba : Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.