• Nové
HOMEOW 40 Mini Trampolína pre Dospelých Bungee Rebounder 440lbs s Nastaviteľná Rukoväť Tichý Fitness Trampolína Osobné Krytý Telocvični Vonkajšie Cvičenie Cvičenie Pokojnej Školenia, 440lbs Hmotnostný Limit Zelená

HOMEOW 40 Mini Trampolína pre Dospelých Bungee Rebounder 440lbs s Nastaviteľná Rukoväť Tichý Fitness Trampolína Osobné

Hodnotenie produktu:
€ 44.80

Suma
Skladom

????【 Vysoká Stabilita] vyzýva - Mini fitness, trampolína krytý s nastaviteľným držadlom a anti-slip nohy podložky.Zosilnené oceľové rúry na zlepšenie stability a na ochranu bezpečnosti pri cvičení. ????【 Max Zaťaženie 440lbs] vyzýva - trampolína podložka je vyrobená z odolného proti poškriabaniu handričkou, robustný a priedušná, ktorý vydrží až 440lbs. ????【 Tichý .Obzvlášť účinné, zlepšiť funkciu lymfatického;.Celkom dobré pre zlepšenie rovnováhy a koordinácie v rámci všetkých demografické údaje;.Toho, viac zábavy, viac pravdepodobné, že ste sa držať s každodenné cvičenie na trampolíne.V porovnaní s tradičnými cvičenia metódy, pracuje sa na trampolína : .Zníženie 80% škodlivé účinky na kĺby;Obzvlášť efektívne zlepšiť funkciu lymfatického;Celkom dobré pre zlepšenie rovnováhy a koordinácie v rámci všetkých demografické údaje;Toho, viac zábavy, viac pravdepodobné, že ste sa držať s každodenné cvičenie na trampolíne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.