• Nové
Favofit blokovací Karabína Klipy, 4 ks, 12KN (roku 2697 libier Každý) Ťažká Caribeaners pre Kempovanie, Turistiku, Outdoor & Telocvični a pod., Malé Karabín pre Psa na Vodítku & Postroj

Favofit blokovací Karabína Klipy, 4 ks, 12KN (roku 2697 libier Každý) Ťažká Caribeaners pre Kempovanie, Turistiku,

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

✅Multi-účel : Tieto screwgate zamykanie karabín sú skvelé pre mnohé činnosti ako camping, turistika, turizmus,alebo jednoducho ako keychain karabín alebo psom na vodítku a postroj karabín, s výnimkou lezenie a podobne. ✅Ťažkých : Menovitý 12 KN, každý zdvíhateľnej kovovou karabínou, môže vydržať viac ako roku 2697 libier sily. ✅Ľahký : S palm veľkosti dizajn, môžete si vziať tieto malé karabín so sebou kamkoľvek idete. ✅Trvanlivé : Vyrobené z lietadla triedy hliníka, budete si pomocou týchto odolné a povrch karabín. ✅Zádrhel Zadarmo : bez ostrých hrán na nich, sú ideálne karabína klipy pre keychain alebo hojdacia sieť výstroj.Vlastnosti : .Multi-účel, Ťažké Duty Lightweight Durable Snag Zadarmo.Tieto zádrhel zadarmo karabín sú skvelé pre camping, turistika, turizmus, turistiku, cykloturistiku, rybolov, poľovníctvo a cestovanie atď.Prípadne môžete jednoducho použiť ako keychain karabín alebo pre vodítka & postroj pre svoj krásny pes alebo mačka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.