• Nové
Maximus HIIT Bounce PRO | Výkon Trampolína pre Dospelých s Rukoväť Bar | Skladanie Rebounder s Plochým alebo Sklon pre Úžasné Kardio Pevnosť & Tone | Obsahuje Dvd pre Fitness, Bežci & chudnutie

Maximus HIIT Bounce PRO | Výkon Trampolína pre Dospelých s Rukoväť Bar | Skladanie Rebounder s Plochým alebo Sklon

Hodnotenie produktu:
€ 59.33

Suma
Skladom

✅ POCIT, MONTÉR : HLASOVAL NAJLEPŠIE DOSPELÝCH FITNESS TRAMPOLÍNA.Zvýšte rýchlosť, obratnosť a koordináciu s našimi rebounder, ktoré sa používajú pre vrcholových športovcov a bežcov, ktorí chcú získať výhodu nad svojimi súpermi!Použite brilantné 1 lb vážený rukavíc, ktoré sú súčasťou balenia pridať viac odolnosť pre zvýšenie sily a energie, aby získali väčšiu rýchlosť pri behu. ✅ POHYBOVAŤ RÝCHLEJŠIE : BEST VYSOKÁ INTENZITA INTERVALOVÉHO TRÉNINGU REBOUNDER.Naše cvičenie trampolína obsahuje špeciálny sklon auta pre kardio cviky (rebounder funguje aj v pravidelných ploché vodorovnej polohe).Skladacia konštrukcia s jar-naložené skladacie nohy trvá niekoľko sekúnd, ak chcete nastaviť. 40 palcov v priemere. 32 veľké pružiny, aby to super silný a veľmi nízky vplyv, tak to je veľmi druhu na kĺby.Maximálna hmotnosť : 330 libier.Plnú záruku a náhradné diely, servis k dispozícii. ✅ PUSH ŤAŽŠIE : NEUVERITEĽNOU ZDRAVOTNÉ PRÍNOSY Z odrazila od dna zahŕňať zvýšenie kardiovaskulárneho a aerobic fitness, posilnenie kĺbov a svalov, spaľovanie tukov a 100s kalórií, sprísnenie kože, lymfodrenážna a detoxikačný orgán. ✅ SI ŠTÍHLEJŠIA A STRÚHANÝM S NAŠÍM KONEČNÝM DOMÁCE FITNESS PACKAGE : Zahŕňa voľný 3 mesiace on-line tréningu členstvo.Prúd výber najlepších svetových odrazila od dna cvičenie 24/7. Package prichádza s vysokou energiou HIIT Odrazu zostavenie DVD s 3 intenzívny kardio cviky plus bonus sklon program pre ultimate fitness výzvy, ktoré prinášajú skvelé výsledky!. ✅ REBOUNDER UŽ ZMONTOVANÉ - na Rozdiel od iných offshore spoločností - Ponúkame Rýchle Služby Zákazníkom Riešenia - KÚPIŤ TERAZ A ZMENIŤ SPÔSOB, ako BUDETE VYZERAŤ A CÍTIŤ sa ????. ✅ PRÍRUČKA NA KÚPU REBOUNDER - Vždy skontrolujte, kde predávajúci sa nachádza - kliknite na predajcovia názov, pod orange "Kúpiť Teraz" odznak - Ak sú v zámorí, čo je pravdepodobnosť, budete mať možnosť získať všetky služby zákazníkom?Vždy skontrolujte, či majú UK služieb zákazníkom číslo?Majú poskytnúť náhradné diely?Ak výrobok je pod £100 šance sú, že je lacná hračka alebo kópiu z dobre známej značky.Naše Ma Ximus Odrazu technika sa zameriava na kontrolované smerom nadol, push, na rozdiel od trampolíny, kde cieľom je skočiť vysoko a pomalé.Pristátie prvej prostredníctvom gule nohy zostať v blízkosti skákanie oblasti.Neustále pracuje proti gravitácii, pošle spaľovanie kalórií cez strechu!Odrazila od dna týmto spôsobom vám dáva neuveriteľný pocit šťastia endorphin uvoľnenie.Odrazila od dna sa objavil takmer pred 50 rokmi a výskumu do odrazila od dna ukázala, že jej mnoho zdravotných výhod, vrátane : .

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.