• Nové
Wayunda Obojstranné Pásky Gélu,Koberec Uchopovače pre Oblasť Koberce, Stick Super,Non Slip Koberec Uchopovač na Koberec pre Drevené Podlahy, Nano Koberec, Steny Silikónové Lepidlo (7.1 palcový 8pcs, Biela)

Wayunda Obojstranné Pásky Gélu,Koberec Uchopovače pre Oblasť Koberce, Stick Super,Non Slip Koberec Uchopovač na Koberec

Hodnotenie produktu:
€ 5.95

Suma
Skladom

pu.Importované. 【Size] vyzýva 7*1.1 palca,môžete ho použiť na čisté drevo, kov, sklo, dlaždice, a betónové podlahy.Ak povrch má voda, olej, vlasy, prach sa znížiť priľnavosť. 【Vysoko Kvalitný Materiál] vyzýva vymeniteľné magic ťažkých kremíka na koberec,Vyrobený z vysoko kvalitnej PU materiálu s lepivými ultra stick super, pružnosť a húževnatosť,môžete efektívne opraviť váš koberec silným obojstrannú lepiacu problémy okraji vzpier, posuvné a prehlbovať.Znižuje padá a výlety spôsobené posuvné koberec a znižuje extra opotrebovanie spôsobené dlhodobým trenie medzi koberce a podlahy. 【Umývateľný a opakovane použiteľné] vyzýva nano koberec, steny silikónové lepidlo môže byť umývateľný a opakovane použiteľné po zaschnutí, nie je potrebné kupovať nový koberec upevňovacie lepidlo po pranie kobercov a čistenie miestnosti, šetrí peniaze. 【Multi-funkčné, bezpečné upevnenie] vyzýva Poskytuje rôzne veľkosti a tvary vám pomôžu opraviť rôzne koberce alebo iné predmety, ktoré musia byť pevné, aby sa zabránilo posuvné.Žiadne nástroje, ktoré sú potrebné, len odlúpnite sticky ochranný film a môžete ľahko používať.Na strane ochranný film na zem, je jasne označené. 【Po-predajný servis] vyzýva predávame produkty, ktoré používame aj sami seba, odpovedať na vaše otázky a pomôže vám vyriešiť ich do 24 hodín.Veľkosť Meno : 7.1 palcový 8pcs | Farba : Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.