• Nové
Sollifa Koberec Pásky,16 Ks Dual Stranný Umývateľné Odnímateľné Koberec Zátka Grip Oblasti, Koberec, Non Slip Lepidlo Zabrániť Curl pre Drevené Podlahy Grip Koberec Rohy

Sollifa Koberec Pásky,16 Ks Dual Stranný Umývateľné Odnímateľné Koberec Zátka Grip Oblasti, Koberec, Non Slip Lepidlo

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

【Zabrániť curling a posuvné] vyzýva:Navrhnuté s advanced non-sklzu a zabrániť curling technológie udržať koberce v mieste,vyhlásiť pošmyknutia nehôd a správne riešiť nepríjemné koberec problémy, ako curling, posuvné, skladacie a pet commoving. 【16 pack & dlhá životnosť lepidlo] vyzýva:16 PCS koberec zátka oceňujú pack .Väčšiu kontaktnú plochu môže poskytovať efektívnejšie priľnavosťou a vynikajúcou koberec slip grip.Viac diskov používa, tým lepšie koberec bude ukotvené k podlahe. 【Ľahko inštalovať] vyzýva:Odstrániť lepidlo podklad a držať disky na dno koberec chcete zabezpečiť.Potom odstráňte fólie pokrývajúce silikónový povrch a stlačte koberec pevne na podlahe(USA patent pending). 【Široko využiteľné] vyzýva:Pracovať na všetky tvrdé podlahy, ale nie pre všetky typy kobercov : dlaždice, drevené, laminátové, mramor, betón, guma, atď.Okrem toho,inovované koberec grip zastaviť váš koberec z curling, udržiava váš koberec ploché navždy. 【100% bez rizika nákup] vyzýva : o spokojnosti Zákazníkov je našou najvyššou prioritou.Akýkoľvek dotaz, neváhajte nás kontaktovať, príjemné a ľahko-to-reach službu podpory zákazníkov sú zabezpečené po celý čas.Obojstranný Umývateľný Zabrániť Curling 16 KS Koberec pásky ,aby sa Vaše Koberec v Mieste, Ako Ju Používať? 1. Čisté aplikovanej povrchu. 2. Peel off white paper zo späť. 3. Palicu a stlačte ho na koberec. 4. Peel off ochranný film z späť.Klady : Na prevenciu nehôd z pošmyknutia a posuvné keď sa vaše deti alebo domáce zvieratá prejsť, alebo starší ľudia chodiť cez to, tieto non-protišmykové koberec pásky udrží vaše koberce v objekte.Tento restickable lepidlo produkt je schopný použiť na rôzne hladké povrchy, Táto obojstranná lepiaca koberec pásky palice na zem pevne, non-sklzu pre bezpečnosť, a nie-curling pre elegantný vzhľad.Non-slip lepidlo koberec pásky palice na zem a nezanecháva žiadne lepkavé zvyšky na podlahe.Keď ste odstránili koberec ,je to jednoduché čistenie podlahy.Odstránenie curling rohy vo vašej obývacej izby, predsiene alebo spálne, byt rohov hladké centier a bezchybné koberce vám dom viac nedotknutej vzhľad.Poznámka : Prosím, uistite sa, že kazeta je suché pred opätovné použitie.br> Tento produkt nemôže byť použitý na horúce koberce, alebo na hornej tatami alebo koberec.br> Ak chcete vyčistiť koberec, alebo poschodia, len umyť z lepiacej koberec pásky alebo utrite ju mokré zrazeniny.Na adhesiveness bude aktivovaný a bude ako lepkavé ako nové!br> Práca na všetky tvrdé podlahy, ale nie pre všetky typy kobercov.Koberec na zadnej strane PVC materiálu alebo hladké koberec použiť efekt najlepšie, koberec nie príliš hrubé plechy nalepené na zadnej strane nie je vhodné, môže pomocou pásky test!Ak je handričkou, ženilka koberec, odporúča sa použiť iné lepiacej pásky, aby sa držať potrebné prilepiť na prvom mieste, tkaniny, ženilka povrchu plyšové a tak ďalej vložiť čisté, pretože tieto veci budú mať vplyv na pevnosť lepidla.br>.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.