• Nové
40 Cvičenie Trampolína, ANCHEER Mini Skladacia Trampolína Rebounder, Nastaviteľné Fitness Trampolína s držadlom pre Dospelých, Deti, Vnútorný/Záhrada/Cvičenie Kardio, Max Zaťaženie 300lbs

40 Cvičenie Trampolína, ANCHEER Mini Skladacia Trampolína Rebounder, Nastaviteľné Fitness Trampolína s držadlom pre

Hodnotenie produktu:
€ 33.60

Suma
Skladom

【Kvalitné] vyzýva PP mesh, silné, odolné, mäkké a jemné povrchy tvrdý PP mat, bez ohľadu na to, ako športové, nie sú deformované.max.hmotnosti nákladu 300lbs.Rôzne cvičenia a intenzity môžu byť pridané na zvýšenie sily školenia a získať maximálny úžitok z vášho cvičením. 【Jedinečný dizajn] vyzýva Ťažkých ocele rámu a 6-nohu základný rám pre pevné uchopenie a väčšiu stabilitu.S dvoma nastaviteľné nohy, trampolína formy uhol(Max. 30°), môže byť použitý ako rebounder pre jóga lopty, takže cvičenie viac efektívnosti.robí rebounder bezpečné a tiché pri skákaní. 【Vymeniteľné & Nastaviteľné držadlá] vyzýva Penou pokrytých a nastaviteľné madlo nastavenie z 32" 35" pre extra stabilitu.Stabilizačný bar umožňuje zvýšený rovnováhu, flexibilitu a koordináciu. 【Ľahko sa prenáša & Zostaviť] vyzýva mini trampolína môžu byť zložené dva krát, čo šetrí veľa úložného priestoru a ľahko sa prenáša.Rýchla a jednoduchá montáž, žiadne ďalšie nástroje, ktoré sú potrebné. 【Vhodný pre indoor & outdoor] vyzýva 40" mini trampolína s silný prameň dizajn je bezpečné mať zábavu v domácnosti alebo v záhrade.To je super silný vplyv a môže držať rôznych ľudí, ktorí vážiť rôzne. 6-nohu základný rám a polstrované držadlo pre pevné uchopenie a väčšiu stabilitu.Vyberte si toto tampoline impovia vaše zdravie, posilnenie buniek a zlepšiť kardiovaskulárny rozvoja. -Zlepšuje imunitný systém, funkciu vzhľadom k toku lymfy. -Podporovať krvný obeh, podporuje kardiovaskulárne zdravie. -Pomáha s zlepšuje rovnováhu a koordináciu. -Pomôžu spáliť kalórie, udržať fit telo.Funkcia. 1.Hmotnosť : max zaťaženie 300 LBS. 2.Veľkosť : 40 cm, s držadlo. 3. Materiál : odolné oceľové konštrukcie.Rôzne cvičenia a intenzity môžu byť pridané.Zvýšiť vaše silu školenia a získať maximálny úžitok z vášho cvičením!. 1. Nováčik-friendly, začínajúcich používateľov môžete použiť zábradlie na udržanie rovnováhy bez obáv pádu. 2. Môže byť použitý pre rebounder po vybratí zábradlia, pri nácviku streľby, dal ho pod operadlo pomáhať basketbal odrazí späť. 3. Môže byť použitý ako pomocný nástroj pre iné fitness cvičenie, napríklad push-up a brucha crunches.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.