• Nové
UHMW Presné Frézovanie Bar 3/4 X 3/8 X 36 Pre Prípravky, Upínacie prípravky alebo Ostrý Sloty (veľkosť 3/4 x 3/8). Slick Odolný Materiál Listov s Ľahkosťou. Ideálne pre Stolové Píly, Router Stôl a Bandsaws (2 UHMW Bary)

UHMW Presné Frézovanie Bar 3/4 X 3/8 X 36 Pre Prípravky, Upínacie prípravky alebo Ostrý Sloty (veľkosť 3/4 x 3/8).

Hodnotenie produktu:
€ 8.75

Suma
Skladom

????????Myšlienka pomocou UHMW materiálu na výrobu prípravkov & príslušenstvo je, že materiál, stojí na trenie lepšie ako drevo a nižšej kvality alebo nižšieho hustoty plastov.To je ideálna na saniach, kde sa opakujúce posuvné sa deje pravidelne. ????????Jej tiež veľmi klzký v porovnaní dreva a iných plastov.Aj keď jej "slick", to NIE je dovolenka za žiadne zvyšky, čo znamená, žiadne čistenie po použití.Všetci vieme, ako zvyšok, ktorý zostal na stole videl môže byť veľmi nepríjemné a ešte ťažšie odstrániť. ????????Aj keď jej "slick", to NIE je dovolenka za žiadne zvyšky, čo znamená, žiadne čistenie po použití.Všetci vieme, ako zvyšok, ktorý zostal na stole videl môže byť veľmi nepríjemné a ešte ťažšie odstrániť. ????????UHMW (Ultra Vysokou Molekulovou Hmotnosťou) Polyméru (plast) je lineárny polyetylén materiál s molekulovou hmotnosťou v rozmedzí 3,000,000 na 6,000,000. UHMW je 10-krát ľahšia ako bežné vysokohustotný polyetylén, takže je extrémne odolné neustále opakované použitie. ????????Pomocou tejto UHMW, aby upínacích pre váš stôl videl , router, tabuľky, atď.Použite 3/4" x 3/8" plastové pásky, aby posuvné tabuľka prípravky pre váš stôl píly, pásové píly alebo router tabuľke.Dĺžka lišty sa môže mierne líšiť.VYROBENÉ V USA!.Štýl : UHMW Barov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.