• Nové
Outroad 40/48 palec Skladací Mini Trampolína, Fitness Rebounder s Nastaviteľným Penové Rukoväte, Cvičenie, Trampolína pre Deti, Dospelých, Vonkajší Krytý Záhradný Cvičenie

Outroad 40/48 palec Skladací Mini Trampolína, Fitness Rebounder s Nastaviteľným Penové Rukoväte, Cvičenie, Trampolína

Hodnotenie produktu:
€ 24.49

Suma
Skladom

【MERANIA ÚDAJOV] vyzýva - Tam sú 2 veľkosti sme ponúkli, vrátane 40 palcov a 48 cm.Max podpora až 330 libier.Cvičenie na OUTROAD mini trampolína je najpopulárnejší spôsob, ako dosiahnuť svoj aerobic fitness cieľ. 【NASTAVITEĽNÉ PENOVÉ RUKOVÄTE] vyzýva - celkovo 4 rôzne úrovne výšky rukoväte, trampolína heigh rozsah je od 37" 45", môže byť upravená, aby zodpovedala deti, mládež a dospelých, bez ohľadu na vonkajšie alebo vnútorné. 【SKLADACIA A PRENOSNÉ] vyzýva - Na OUTROAD Trampolína Tréner je Zložený Veľkosť Menej, 1/4 - Jedinečný dizajn umožňuje zložiť trampolína dvakrát, zatiaľ čo nosia bezpečnosti pad, pomôže obchodu pohodlne pod posteľ, v kufri alebo skrine, v oboch kompaktný a prenosný. 【EFEKTÍVNE VNÚTORNÉ ECERCISE] vyzýva - OUTROAD trampolína je vždy brať ako cardio zariadenia s vysokou účinnosťou a zábavy. 10 minút odchodov výkon sa rovná 1-hodinový jogging, 30 minút na bicykli alebo 20 minút plávanie.Začnete získanie fit!. 【ZVYŠUJE ROVNOVÁHU A KOORDINÁCIU] vyzýva - Trampolíny pracovať širokú škálu svalových skupín, ako sú srdcové a kostrové svaly.Pomáhajú budovať svalovú hmotu a posilnenie ramien, bedier a svaly na nohách.To vám môže pomôcť tvar. 【JEDNODUCHÁ MONTÁŽ] vyzýva - Ponúkame podrobný montážny návod.Máme zoznam každú špecifickú montáž krok a všetky časti, a zobraziť tieto kroky vo forme obrázkov.Je tiež prichádza s voľným toolkit.Trampolína je bezpečný, účinný a zábavný spôsob, ako zlepšiť kardiovaskulárne zdravie, sprostredkovanie dolnej časti tela svaly, spáliť kalórie a zlepšiť koordináciu.Mini fitness trampolína je nielen ľahké, bezpečné a jednoduché výkonu zariadenia.Tam sú 10 minút aeróbneho cvičenia každý deň, ktorý môže efektívne spáliť kalórie a zlepšiť krvný obeh.To je ekvivalentné 1 hodinu behu, 30 minút na bicykli alebo 20 minút plávanie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.