• Nové
FITPULSE Mini Trampolína pre Dospelých - Rebounder Trampolína Krytý Trampolína pre Dospelých, Malé Trampolína Fitness Trampolína Cvičenie Trampolína pre Dospelých Rebounder pre Dospelých Cvičenie Trampolína pre Dospelých

FITPULSE Mini Trampolína pre Dospelých - Rebounder Trampolína Krytý Trampolína pre Dospelých, Malé Trampolína Fitness

Hodnotenie produktu:
€ 34.02

Suma
Skladom

Chudnutie re hrdý na to, predstaviť vám na Fit Pulse rebounder, ktorý pridáva zábava & nové možnosti pre váš domov cviky ako vám rastú silnejšie.Každý Fit Pulse rebounder je nielen ľahko skladacia, ale je tiež prichádza s prepravný vak.Použiť na ukladanie svojich rebounder bezpečne alebo sa v ňom pohybovať bez zanechania nuly na to.Raz poskladaný, je rebounder hodí kdekoľvek - dajte to preč s ľahkosťou pod posteľ alebo gauč!.Fit Pulse je budúcnosť-riadený značka zameraná na poskytovanie vám najlepšie riešenia pre skvalitnenie tréningového výkonu a všeobecné blaho.Tvoríme špičkové produkty pre profesionálnych športovcov, športových nadšencov, ako aj ľudí, ktorí jednoducho chcú cítiť lepšie.Navštívte Fit Pulse obchod ďalšie skvelé produkty.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.