• Nové
Skontrolujte Ur Rakoviny hrubého Čreva Povedomia Kolonoskopia Kolorektálneho Modrá PopSockets Priľnavosť a Stojan pre Telefóny a Tablety

Skontrolujte Ur Rakoviny hrubého Čreva Povedomia Kolonoskopia Kolorektálneho Modrá PopSockets Priľnavosť a Stojan pre

Hodnotenie produktu:
€ 28.32

Suma
Skladom

Skvelé, úžasné darček alebo prezentovať nápad pre každú príležitosť, aby všetky rakoviny hrubého čreva bojovníkov, bojovníkov, ktorí prežili, alebo u pacientov vo vašej rodiny, alebo priateľov, ktorí si kolonoskopia alebo majú kolorektálneho choroby a chcete podporuje povedomie o rakovine hrubého čreva.Zobraziť lásku, podporu a zvýšené povedomie o rakovine hrubého čreva na sebe tento unikátny grafický kreslenie dizajn "Pozrite sa na Ur Rakoviny hrubého Čreva Povedomia Kolonoskopia Kolorektálneho Blue" hrdo!Perfektný outfit pre bojovník alebo prežil vo svojom živote.Pop Grip s swap top; prepnúť váš Pop Top pre iné konštrukcie, alebo odstrániť úplne pre bezdrôtové nabíjanie schopnosti. (Nie je kompatibilný s Apple Mag Safe bezdrôtovú nabíjačku alebo Mag Safe peňaženky.).Rozšíriteľná stojan sledovať videá, vziať skupinové fotografie, Face Time, a Skype handsfree.Rozšírené lepidlo umožňuje odstrániť a premiestniť na väčšine zariadení a prípady.Poznámka : nebude držať na niektoré silikónové, nepremokavé, alebo vysoko zrnitý prípadoch.Funguje najlepšie s hladké, tvrdé plastové prípadoch.Budú dodržiavať i Phone 11, ale nie na i Phone 11 Pro ani i Phone 11 Pro Max bez vhodného prípadu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.