• Nové
Koberec Páska Obojstranná Ťažká pre Drevené Podlahy, Koberec Pásky pre Oblasť Koberce, Cez Koberec na Tvrdého dreva, Protišmykové Stick Pásky pre Mat, Vinyl, Pad, Dlažby, Bežcov, Schodiskových Stupňov 3 Palca X 10 Metrov

Koberec Páska Obojstranná Ťažká pre Drevené Podlahy, Koberec Pásky pre Oblasť Koberce, Cez Koberec na Tvrdého dreva,

Hodnotenie produktu:
€ 3.49

Suma
Skladom

☑️OBOJSTRANNÁ ŤAŽKÁ KOBERCOVÉ PÁSKY????- Tento 2 obojstranný koberec páska je presné-pripravené s high-kvalitné taveniny lepidlo a bavlnená tkanina. ????To má silnejšie priľnavosť a záber na iné pásky vyrobené z bežných materiálov????.Koberec, ktorý sa pohybuje často môže byť pevne stanovená.Ideálne pre schodiskových stupňov, koberce, a jemné povrchy, ako sú koberce a koberce, dlažba, vinylových, laminátových, betón, mramor, a dokonca aj kožené a drevené podlahy.kobercové pásky pre drevené podlahy. ☑️ŽIADNE REZÍDUÁ t vytiahnuť ho z rohu alebo edge s príliš veľa sily alebo napätia, nesprávnej prevádzky môže ľahko dôjsť k poškodeniu podláh.Ak je ťažkosti dostať ju hore, odporúčame použiť trochu alkoholu,alebo teplou mydlovou vodou.Pomocou koberec šetrné lepidlo odstránenie ako goo preč bude robiť aj stačiť.Koberec tape je vyrobený zo základnej textílie, ktoré je mäkké a vhodné pre všetky druhy hrany zabezpečiť vysokú priľnavosť, odolať curling a zmenšuje, a zabrániť výtlak pre väčšiu bezpečnosť, ochranu vašej rodiny z pošmyknutia a pády.To môže byť tiež použitý pre DIY, Plavidlá, Projekty, Montáž ect.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.