• Nové
Požičovňa Bicyklov Nástroj Úložný Vak, DIVOKÝ MUŽ na Bicykli Repair Tool Bag pre jazda na Bicykli, Požičovňa Nástroj Puzdro Taška s uzavretým Zipsom pre Bicyklov, Fľaša na Vodu Klietka(S 2 Kovové Pneumatika Páky)

Požičovňa Bicyklov Nástroj Úložný Vak, DIVOKÝ MUŽ na Bicykli Repair Tool Bag pre jazda na Bicykli, Požičovňa Nástroj

Hodnotenie produktu:
€ 4.20

Suma
Skladom

Kvalitné Odolné EVA Materiálu s počtom atómov Uhlíka vzor PU tkanina ,Shake-dôkaz & Odolný voči Vode .Pevný textúry,Štýlový vzhľad.Veľké skladové, ľavá časť má sieťové vrecká pre multi nástroj na opravu a pod.Sieťové vrecko, na druhej mobilný telefón,okuliare, kľúče, peniaze.Primeranej veľkosti pre skladovanie mobil, kľúče, pneumatiky páky, multi nástroj na opravu,mini čerpadlo, a iné opravy auta, atď, vhodné na rôzne bicykle.Bike nástroj taška kapsule je veľkosť ako fľaša na vodu pohodlné a môže byť ľahko nastavený na bicykli fľaša klietky držiteľa.Je to cool a pohodlné!.Ideálne pre tých, ktorí chcú štýlová taška na zvýšenie ich skladovanie, ako jazdí, a to vám umožní f ashion a jedinečné osobnosti!.Odolná EVA Materiálu s Odolný voči Vode.Povrch Uhlíkových vzor PU tkanina.Klasifikované skladovania dizajn, sieťové vrecko vo vnútri, aby veci.Pohodlné a môže byť ľahko nastavený na nádrž na vodu klietky.Skvelé pre nahradenie bicykli sedlo taška.Prečo si vybrať WILD MAN bike nástroj taška?.Výhody : . 1) za Studena lisovaný hard shell procesu : anti-jeseň a nie je ľahké nedeformujte, chrániť vaše nástroje pred poškodením!. 2) Nepremokavé PU matný, účinne bráni dážď : Udržať vaše položky suché, aj jazda v sneženie!. 3) Veľký priestor pre skladovanie : Prijať nástroje, ako chcete!. 4) Vnútorné oka taška dizajn : ľahko usporiadať a uložiť,rozlúčiť sa zmätený!. 5) Ľahko umiestniť do klietky fľašu, jednoduchý a štýlový design : atraktívny a byť flexibilný!.Tento bicykel bicykel taška ponúka maximalizuje priestor pre vás.Ideálny pre mini čerpadlo,pneumatiky páky, tlačidlá, opravy zariadenia a pod.sieťové vrecko vo vnútri, aby veci z pohybujúcich sa okolo a škody na cennosti.Poznámka : nástroje nie sú zahrnuté.Odolná EVA Materiálu s Vodou-Resistant Surface Uhlíka vzor PU fabric Classified skladovania dizajn, sieťové vrecko vo vnútri, aby things Convenient a môže byť ľahko nastavený na nádrž na vodu, cage Great náhrada za bicykel sedlo taška.Môžete dať opravu bicyklov nástroj na to, a môžete opraviť počas jazdy keď bicykel má niečo zlé.Žiadny neporiadok!Č tuhosť!Stačí byť upratané a pružný, že je to!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.