• Nové
Fuyamp Sviečka Príslušenstvo Súbor, 3 v 1 Sviečka Snuffer,Sviečka Knot Zastrihávač Sviečka Knot Fréza Sviečka Hasiaci prístroj Nástroje Sviečka Nástroje a Knôt Sviečky Dipper s Darčekový Balíček pre Sviečka Milenca

Fuyamp Sviečka Príslušenstvo Súbor, 3 v 1 Sviečka Snuffer,Sviečka Knot Zastrihávač Sviečka Knot Fréza Sviečka Hasiaci

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

【Vynikajúce a Eleganciu] vyzýva : sviečka knot zastrihávač auta by mohli zlepšiť exquisiteness života, pomôcť vám zhasne sviečka ľahko a elegantne, priniesť dobrú náladu pre vás. 【High-Kvalitný Materiál] vyzýva : Sviečka príslušenstvo sady sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele s čiernou farbou, nie je ľahké nevyblednú ani ho nedeformujte, proti hrdzi a proti korózii, trvanlivé. 【Pridanie Sviečka Účinok A Čas] vyzýva : Sviečka cutter môže znížiť výbava sviečka knôt v čase, pomôcť esenciálny olej, sviečky rozplynúť, snuffer mohli zabrániť čierny dym od vstupu do miestnosti, sviečka môže mať dlhý čas používať a lepší efekt. 【Výber perfektný Darček] vyzýva : 3 V 1 sviečka snuffer nastaviť balené v krásu ružová papierové krabice, farby ako na darček pre sviečka milovníkov, rodiny a priateľov. 【Balík obsahuje] vyzýva : Sviečka príslušenstvo súprava patrí 7.09 v sviečka knot zastrihávač, a 7.48 v sviečka snuffer, a 7.76 v knôt sviečky dipper. ✔Prečo používať tieto sviečky snuffers? V pokojnej noci, ak chcete vytvoriť romantickú atmosféru, sviečky sú nenahraditeľným ornament! ✔Hrejivý pocit vzniká spontánne z blikanie plameň a jemné vône. ✔Však čierneho dymu z sviečka fúkanie sa cítite mizerne. ✔Sviečka snuffer a knôt zastrihávač sa dá ľahko vyriešiť tento problém pre vás! ✔sviečka príslušenstvo nastaviť sviečka fréza,Sviečka hasiaci prístroj Vynikajúci Darček-APerfect darček pre všetky sviečky milovníkov!Kúpiť ako úžasnú dovolenku darček pre deň matiek,deň otcov,narodeniny atď. ✔Pre tých, ktorí milujú sviečky, to je najlepší nástroj auta na zobrať dobrú starostlivosť o naše sviečky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.