• Nové
7AM Enfant Kočík, Carseat Footmuff - Deka 212 Vývoj Kryt pre autosedačky & Kočík, Nastaviteľné Chladné Počasie, Vodu Odpudzujúce, Teplé Spací Vak pre Bábätko & Dieťa, Rastie s Dieťaťom (6M - 4t-taktné)

7AM Enfant Kočík, Carseat Footmuff - Deka 212 Vývoj Kryt pre autosedačky & Kočík, Nastaviteľné Chladné Počasie, Vodu

Hodnotenie produktu:
€ 85.75

Suma
Skladom

✔️ ELEGANTNÝ A MODERNÝ DEKA 212 EVOLUTION - Útulný a ultra-mäkké premium izolácie a anti-obaľovanie micro-fleece alebo plyšové podšívka chrániť deti, batoľatá a deti v chladnom počasí.Zábal tie deti snuggle a v hlave a asi na vašej ceste mamas & papas!. ✔️ SMART DIZAJN - Veľkosť nahor alebo nadol pomocou zips dĺžky a šírky rozšírenia tak, to môže skutočne rásť s vaším dieťaťom od 6 mesiacov do 4 rokov!Naše mäkké, linajkované kryty sú ideálne pre tých najmenších vo konštrukcie na chodenie a kočíky, autosedačky, buggys, bežcov, a cestovné kočíky. ✔️ NASTAVITEĽNÉ A UNIVERZÁLNY - Jednoduchý háčik a slučky príloh, ktoré všeobecne fit akýkoľvek kočík, plus odnímateľné anti-slip zadný panel, ktorý eliminuje extra textílie medzi baby, je späť a 5 bod postroj pre autosedačky použitie.To pomáha postroj zostať na mieste, a poskytuje ľahký prístup k kedykoľvek ju budete potrebovať. ✔️ VODU ODPUDZUJÚCE A STROJ UMÝVATEĽNÝ - S vodu-odpudzujúce nylonová škrupina, poly izolácie, a super mäkké obloženie, Deku 212 evolution je teplé, poveternostným vplyvom a trvácne.Nemusíte starať o svoje deti v každom počasí — dážď, sneh, vietor, vaše deti sa môžu tešiť na všetky vonkajšie zimné aktivity.Keď sa to dostane špinavé, hodiť to na práčka a sušička (podľa starostlivosť pokynmi na obale) Rozmery : 40" x 19" x 3". ✔️ SAFE - Naše Deka 212 vývoj bol testovaný v autosedačiek podľa FMVSS 213 testovací protokol, aby sa uistili, že nezasahujú do autosedačky Dieťaťa Obmedzenia výkonu Systému.Vykonané testy s našimi výrobkami správne nainštalovaný v súlade sedadlami zistili, že tieto autosedačky postupovalo v súlade s platnými časti FMVSS 213 požiadavky.Deka 212 evolution je navrhnutý s cieľom ponúknuť najteplejšie bariéru proti prvky.Tento inovatívny dizajn rastie s vaším dieťaťom od dojčenská na predškolské dieťa.Spájajú inovácie, funkčnosť a vysoká tepla-zachovanie výkonnosti, tento konečný dieťa footmuff nahrádza kabáty a snowsuits pri obliekaní tých najmenších, pre kočíka alebo autosedačky počas zimných mesiacov.Spoločnosť sa usiluje využiť 7 AM značky ako vozidlo tlačiť dopredu, sociálne hnutia, ktoré reprezentujú základné hodnoty a integrita, ktoré sú tkané cez všetky aspekty zriaďovateľa život.Je krutosť-free spoločnosť je 7 hodín ráno je hybnou silou, takže rodičia môžu byť istí, že všetky 7 AM produkty sú 100% vegan - pretože žiadne zvieratá si zaslúžia trpieť v mene módy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.