• Nové
ActFun Koberec Uchopovač, 8 KS protišmyková Koberec Pásky pre Oblasť Koberce, Drevené Podlahy, Proti Sklzu Koberec Podložky pre Dlaždice/Drevo Poschodí, Plocha Nálepky Koberce Rukoväte Zátky, aby sa Zabránilo Curling

ActFun Koberec Uchopovač, 8 KS protišmyková Koberec Pásky pre Oblasť Koberce, Drevené Podlahy, Proti Sklzu Koberec

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

Väčšie Design (16 cm x 16 cm) Zabezpečuje, Že Koberce nemal Lokne a sklzu Už : môžete mať rohu koberce stabilné pomocou týchto osobitne navrhnuté uchopovače.Lepidlo zabraňuje vaše koberce z curling vôbec.Hrany nebude list alebo presunúť, a zostane pevné miesto.Bez Zakopnutia : Tieto koberec uchopovače pre oblasť koberce toľko dodržiavať podlahy, že tam nie je žiadny strach z pádu.Žiadne ďalšie zakopnutia!Produkt používa extra lepidlo mať dokonalý grip na koberce a podlahy povrch.Sú vhodné pekne na rohy, a nemôžete ani nevšimnete ich.Je to mimoriadne bezpečné pre deti pri hre.Koberec páska upevňuje na mieste, takže nie je žiadny pohyb a bez strachu z pádu.Umývateľný - Odstránenie a Vyčistenie : koberec uchopovače sú odnímateľné a je opakovane použiteľný.Môžete rýchlo odstrániť a ich vypláchnite off s vodou, aby sa odstránili prach.Po čistenie a sušenie, sú rovnako dobré ako nové s rovnakým lepivé vlastnosti.Lepidlo nie je poškodenie podlahy v žiadnom prípade.Dokonca si môžete dať malé koberčeky v práčke bez odstránenia uchopovače, a nebudú sa vyjsť von.Jednoduchá Inštalácia : je To vánok ich inštalovať na spodnej časti koberec.Môžete odstrániť lepiacu pásku vrstvy a stlačte ťažké dodržiavať ho na povrch.Uistite sa, že odstrániť všetky prachové častice na povrchu pred použitím uchopovače.Univerzálny na Viaceré Plochy : Koberec uchopovače sú tak všestranné, že môžu byť použité doslova na všetky služby, či už z tvrdého dreva, mramoru, laminátové podlahy, schody, alebo akýchkoľvek hladkých podláh.Uisťujeme vás, že koberec uchopovače bude pracovať dlhší čas držať rohu byt na povrch na dlhú dobu.Je to zopakovať, že by ste sa mali uplatňovať len na čistý povrch, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. 1. VYMENITEĽNÉ A JE OPAKOVANE POUŽITEĽNÝ.Koberec uchopovače nechcem pokaziť poschodí a môžete rýchlo odstrániť a použiť ich znova čistenie prachu vypláchnutie off a sušenie. 2. ŽIADNE ĎALŠIE CURLING.Na trojuholníkový tvar uchopovače zabraňuje koberec z curling. 3. ŽIADNE POHYBY.Anti-slip uchopovač používa PU materiálu a funkčný dizajn udržať koberce nalepia na povrch. 4. TAKMER VŠETKY POVRCHY.Máte slobodu používať tieto uchopovače na takmer akýkoľvek povrch, z tvrdého dreva na klzkej podlahy a obklady, atď.POZNÁMKA : . 1. To sa neodporúča používať ho na koberec s plyšové späť, čo môže odstrániť úlety, pretože silná lepivosť koberca uchopovače. 2. Je vhodný pre všetky druhy kobercov, okrem tých, ktoré sú vyrobené zo silikónového kaučuku.Stop posuvné & curling vaše Koberce.Anti-sklzu, anti-sklzu a anti-slip na zabezpečenie bezpečnosti detí a starších ľudí.Pevne a pevne opraviť koberec na mieste.Bezpečných materiálov, nie je na škodu svojej rodine alebo domáce zvieratá.Inovovaný polymérová technológia, s vyššou viskozitou a dlhšiu životnosť.Nenechá lepkavé zvyšky alebo poškodenie vašej podlahy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.