• Nové
Golf Vlajka,Praxi Green Golf Vlajky, Pevný Nylon a Pestré Tréningové Golfové Putting Green Vlajky, Krytý Vonkajší Backyard Záhradné Prenosné Golf Cieľovej vlajky 8 x 6 (zelená)

Golf Vlajka,Praxi Green Golf Vlajky, Pevný Nylon a Pestré Tréningové Golfové Putting Green Vlajky, Krytý Vonkajší Backyard

Hodnotenie produktu:
€ 34.23

Suma
Skladom

【Odolnosť voči blednutiu] vyzýva:používame vysoko kvalitné farbivo, aby účinne zabraňujú vyblednutiu,možno zachovať farbu. 【Zabrániť Prachu Dizajn] vyzýva:premium nylon green golf príznak môže sa účinne brániť prachu držať,držať zelená vlajka čisté,čo je viac,je veľmi ľahko sa čistí a môže sa rýchlo suchý. 【Hladký Povrch Dizajn] vyzýva:povrchu našej praxe green golf vlajka je veľmi textúrou a prevedenie je veľmi jemné,Takže tento príznak vyzerá veľmi krásna a jemná. 【Odolný Nylon Materiál] vyzýva:prax zelená golf vlajka vyrobená z vysoko kvalitného nylonu môže zabrániť trhaniu a ultrafialové lúče,dokáže odolávať extrémnym podmienkam, ako je slnko, dážď, sneh. 【Viacerých Farieb a Nastaviť si Vybrať] vyzýva:Existuje veľa farieb na výber,ako je červená,modrá,zelená,biela,žltá,jednu farbu a zmiešané farby, môžete si kúpiť jedno alebo v balíku,, takže si môžete objednať presne to, čo potrebujete.Horná Trubka S Priemerom Menej Ako 2/5";Nižší Priemer Trubky 4/5".horný otvor trubice, je menšia ako spodného otvoru tak, aby vlajky by nie sklzu dole flagsticks.vlajky len, bez flagsticks alebo poháre.plastová trubica vložené, takže tieto príznaky ľahko byť inštalované a odstránené z stožiare.vysoko kvalitnej tkaniny, odolný materiál - nylon 400 D.krásne, závit a silné šitie.jasné a zreteľné farby.mini veľkosť golfová vlajka, cca 8 x 6. samll vlajky na dvore, putting a golfové odpalisko.mini veľkosť golfová vlajka, cca 8 x 6. samll vlajky na dvore, putting a golfové odpalisko.mini veľkosť golfová vlajka, cca 8 x 6. samll vlajky na dvore, putting a golfové odpalisko.mini veľkosť golfová vlajka, cca 8 x 6. samll vlajky na dvore, putting a golfové odpalisko.mini veľkosť golfová vlajka, cca 8 x 6. samll vlajky na dvore, putting a golfové odpalisko.mini veľkosť golfová vlajka, cca 8 x 6. samll vlajky na dvore, putting a golfové odpalisko.Konday poskytuje golf vlajky rôznych veľkostí a farieb pre golfistov.Zaviazali sme sa k uspokojovaním rôznych potrieb a prináša vám príjemné golfové čas.vlajky len, bez flagsticks alebo cupsplastic trubica vložené, takže tieto príznaky ľahko byť inštalované a odstránené z stožiare vysoko kvalitnej tkaniny, odolný materiál - nylon 400 D krásne, závit a silné sewingbright a nápadné farby.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.