• Nové
ZOOYOO Sviečka Snuffer Príslušenstvo,Sviečky Hasiaci prístroj Príslušenstvo s Dlhou Rukoväťou,pre hasenie Sviečkové Knôty,Čierna

ZOOYOO Sviečka Snuffer Príslušenstvo,Sviečky Hasiaci prístroj Príslušenstvo s Dlhou Rukoväťou,pre hasenie Sviečkové

Hodnotenie produktu:
€ 2.80

Suma
Skladom

NÁDHERNÝ DARČEK - Krásne upravený, robustný, pevný-takmer ťažké pre jeho veľkosť!Na "bell" sniffner časť ľahko otáča pre jednoduché uvedenie mimo sviečky z akéhokoľvek uhla, najmä tie, ktoré sú nadzemné.SVIEČKA PRÍSLUŠENSTVO - Krásne lesklý povrch.Veľmi prostý jednoduchý dizajn.To by bolo nádherné hostesky/ďakujem darček.Sviečka snuffer opatrenia 8.3 cm dlhé,humanized nasadenie rukoväte,pohodlné,jednoduché použitie a utrite akúkoľvek vosk, ktorý sa môže dostať na snuffer.KOVOVÉ SVIEČKA SNUFFER -môžete držať candlesnuffers tesne nad plameň sviečky na šnupavý tabak na to, široká rotujúce hlavy, je ľahké dosiahnuť sviečky z viacerých uhol, bezpečnejšie ako fúka.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás a my vás budeme kontaktovať do 24 hodín.Farba : Čierna | Veľkosť : 1 PC.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.