• Nové
CFJKN Krytý Trampolína, Prenosná Skladacia Trampolína Mini Fitness, Trampolína Skok Mat Jar Pad Rebounder Cvičenie Trampolína pre Deti Dospelých

CFJKN Krytý Trampolína, Prenosná Skladacia Trampolína Mini Fitness, Trampolína Skok Mat Jar Pad Rebounder Cvičenie

Hodnotenie produktu:
€ 93.55

Suma
Skladom

TRAMPOLÍNA SPRINGS - Prenosné Trampolína používa kvalitné materiály prameňov, bez hrdze alebo z formy.viac odolné kardiovaskulárne cvičenie skúsenosti.VEĽKOSŤ - Pokojné a Bezpečné Bounce Trampolína Tréner má odolná konštrukcia najlepšie veľkosť 40inch : rúry a na Jar, trampolína podporuje až 400lbs a nie je ľahko zlomiť a jednoduchá montáž.ZLEPŠENIE ROVNOVÁHY Jednou z ďalších výhod odrazila od dna, je, že spomaľuje atrofia v proces starnutia.- Skákanie zvyšuje metabolizmus a zlepšuje pokojového metabolizmu, takže môžete spáliť kalórie dlho po tréningu.- Odrazila od dna môže držať prípadov ochorenia srdca zvýšením lipidy, ktoré pracujú s proteínmi presunúť tuk na bunkovej úrovni.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.