• Nové
CFJKN Skladacia Trampolína pre Dospelých, Prenosný Skladací Mini Fitness Trampolína Pokojné a Bezpečné Bounce Rebounder Cvičenie Trampolína Pomôcť Deťom Rásť a Hrať,40in

CFJKN Skladacia Trampolína pre Dospelých, Prenosný Skladací Mini Fitness Trampolína Pokojné a Bezpečné Bounce Rebounder

Hodnotenie produktu:
€ 94.71

Suma
Skladom

Mini Trampolína - Cvičenie Trampolína S držadlom Bar používa vysoko kvalitné materiály, ako napríklad bungee šnúry skôr ako pramene, hrubé prierez oceľových, aby sa zabránilo deformácii, a pridal gumové podložky aby sa zabránilo nohy z najbližších voľné, všetky, ktoré poskytujú bezpečnejšie, tichšie, a odolnejšie kardiovaskulárne cvičenie skúsenosti.Skladacia Trampolína pre Dospelých - Naše Trampolíny majú vlastnícke a neustále integrované ochranné mat, ktorá zahŕňa bungees, ktorý chráni jumper od pádu cez.ZLEPŠENIE ROVNOVÁHY Jednou z ďalších výhod odrazila od dna, je, že spomaľuje atrofia v proces starnutia.- Skákanie zvyšuje metabolizmus a zlepšuje pokojového metabolizmu, takže môžete spáliť kalórie dlho po tréningu.- Odrazila od dna môže držať prípadov ochorenia srdca zvýšením lipidy, ktoré pracujú s proteínmi presunúť tuk na bunkovej úrovni.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.