• Nové
1 Večné Ponuky Sviečka Snuffer, Sviečka Knot Zastrihávač a Dipper, Sviečka, Príslušenstvo, Nástroje Sada s Darčekový Balíček pre Famliy alebo Sviečku Milovníkov (Sviečka Nástroje Black)

1 Večné Ponuky Sviečka Snuffer, Sviečka Knot Zastrihávač a Dipper, Sviečka, Príslušenstvo, Nástroje Sada s Darčekový

Hodnotenie produktu:
€ 4.83

Suma
Skladom

【Elegantne] vyzýva Každý sviečka milovníka obľúbené sviečka príslušenstvo set, Obsahuje 3 nehrdzavejúcej ocele renesancie sviečka snuffer nastaviť, elegantne navrhnutý, jednoduché použitie s jemnými vzhľad a krásny darčekový balíček. 【Kvality] vyzýva Vyrobené z leštenej nerezovej ocele s čiernou farbou pre dlhú životnosť a dlhodobé používanie.Výbava knôt sviečky, aby sa zabránilo sadzí a tiež pridať do sviečka doba horenia; Pomocou knôtu dipper, aby sa zabránilo tlejúci knôt; šnupavý tabak zúžený sviečky s bell snuffer, aby sa zabránilo vosk letí preč tip sviečky. 【Funkciu] vyzýva sviečka knot zastrihávač prichádza s humanized nasadenie rukoväte, a špeciálny zásobník sa chytiť rez knot, zastavenia jeho pádu späť do sviečka; na snuffer môžu byť zavesené na stene, a dipper s elegantným rezbárstvo je jednoduchšie, aby sa háčik knôt. 【Vyhotovením] vyzýva Bez hrdze a nie ohnúť, kvalitné spracovanie a primeraná cena je náš sada sviečok porovnať priaznivo na iné, drahších značiek. 【balík] vyzýva Tento balík obsahuje knot zastrihávač, knot dipper ,sviečka snuffer.Je možné použiť pri rôznych príležitostiach, domov, svadby, párty.Funguje skvele pre tiki baterky, votives, veľké jar, aromaterapia, poháre a pilier sviečky, a všetky ostatné sviečky alebo knôty veľkých aj malých.Farba : Sviečka Nástroje Black.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.