• Nové
ULREON Koberec Uchopovače,Proti Sklzu Koberec Samolepky pre Oblasť Koberce,Anti Curling Koberec Podložky,Opakovane a Umývateľný Zahrnuté Dvoch Veľkostiach(12 Pack)

ULREON Koberec Uchopovače,Proti Sklzu Koberec Samolepky pre Oblasť Koberce,Anti Curling Koberec Podložky,Opakovane

Hodnotenie produktu:
€ 2.45

Suma
Skladom

【Dve Veľkosti Vybrali] vyzýva Koberec Uchopovače mať dve rôzne veľkosti. 130 * 25 mm * 4 KS & 180 * 30 mm * 8 KS.Obaja sú 2 mm hrubé a sú vhodné pre takmer všetky typy a tvary koberce.Ideálny pre všetky koberec použitím. 【Vysoko kvalitných materiálov] vyzýva Koberec Uchopovače materiál PU elastomérov, vysoká teplotná odolnosť, žiadne deformácie, ľahko obnoviť.Ak viskozity koberec uchopovač je oslabená prach, je len treba vyčistiť čistou vodou a stáva sa sticky opäť po zaschnutí. 【Umývateľný a Opakovane použiteľné] vyzýva Dvojité stick kobercové pásky sú vyrobené z vysoko kvalitného, opakovane PU gél bez zápachu.Ak sa dostane špinavé, stačí umyť koberec uchopovače mydlom a vodou a nechajte ho vyschnúť.Nezanecháva žiadne zvyšky na vaše cenné podlahy. 【Anti Curl & Non Slip] vyzýva anti-slip podložky so silným, obojstranný, samolepiace dizajn okamžite hladké vlniaci rohy a podržte podlahe tak, že koberec nie je sklzu a sklzu. 【Multi Účel] vyzýva Náš koberec uchopovače fungovať skvele na drevené, dlažba, laminát, kameň, vinyl, betón, a koberec.Mäkké a lepkavé podložky poskytujú vynikajúcu priľnavosť bez poškriabanie povrchu podlahy.Tiež je určený pre všetky izby a koberec rozmerov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.