• Nové
Silikónové pásky pre Fitbit Ace 3,Nepremokavé Mäkké Výmena pásky pre Ace 3 Pásma pre Deti, Chlapci Dievčatá Náramok Príslušenstvo Športové Kapela pre Fitbit Ace 3 Činnosť Tracker (Čierna Modrá)

Silikónové pásky pre Fitbit Ace 3,Nepremokavé Mäkké Výmena pásky pre Ace 3 Pásma pre Deti, Chlapci Dievčatá Náramok

Hodnotenie produktu:
€ 2.80

Suma
Skladom

????【Perfektný pre Ace 3 Deti Činnosť Tracker] vyzýva 2* ace 3 pásma Mäkké silikónové nahradenie kapela príslušenstvo kompatibilné pre Ace 3 pre Deti 2021 Nové vydanie.Tracker nie je súčasťou dodávky. ????【Mäkké a Pohodlné] vyzýva 100% BPA Free.Ace 3 šport pásma sú viac ľahký a cíti viac flexibilný.to je ľahší na svoje deti zápästie.Ľahko sa Čistí & nemusíte sa starať o Vyblednutiu.Prináša pohodlný zážitok, keď si deti cvičenie, spánok a mimo nej.Pre ľahkú údržbu a čistenie, dokonalý pre chlapcov a dievčatá. ????【Komplexnú Bezpečnosť Ochrana] vyzýva 2 držiak popruhy, môžete zdvojnásobiť držte kapela bezpečne na mieste a zabezpečenie extra dĺžka ace 3. Zabráňte deťom zo straty sú cenné ace 3 deti činnosť tracker. ????【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva S inovované konektor, je veľmi ľahké pripojiť náramok.Žiadne nástroje, ktoré sú potrebné, to sa hodí pre Ace 3 deti činnosť tracker dokonale a ľahko. ????【12 mesiacov Záruka] vyzýva klasické ace 3 náhradné kapela je perfektný doplnok pre Deti plávanie, chôdza, beh, tanec a viac.Bezpodmienečne vrátenie peňazí, alebo zadarmo vymeňte, ak chybný alebo problémy s kvalitou.Navrhnuté s deťmi v mysli, Fitbit Ace 3 bol postavený na hore, dole, všetci-okolo akcia s komfortný silikónový a bezpečné, nastaviteľná sponou.Deti môžu vyjadriť svoj jedinečný štýl, prepínanie sa ich kapela s vymeniteľné príslušenstvo.Predáva sa samostatne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.