• Nové
J JACKCUBE Rustikálny DIZAJN Dreva 2 Tier Šperky Organizátor, Závesné na Stenu Mount Príslušenstvo Displej Stojan na Náušnice, Náhrdelníky, Breacelet, Krúžky, Scrunchies s Polica - MK628A (Rustikálny Dreva)

J JACKCUBE Rustikálny DIZAJN Dreva 2 Tier Šperky Organizátor, Závesné na Stenu Mount Príslušenstvo Displej Stojan na

Hodnotenie produktu:
€ 9.06

Suma
Skladom

[STENU ŠPERKY ZOBRAZIŤ ORGANIZÁTOR] - Organizovanie príslušenstvo s touto krásne remeselne jednoduchý, ale elegantný rustikálny organizátor!Zavesiť náhrdelníky, náramky pohodlne bez zamotaniu.Klasifikovať ich podľa kategórií na každom vyhradená šperky držiak pre jednoduché vyhľadávanie a aby to vrchol svojej izby umiestnením ich spolu alebo oddelene, v závislosti od vašich potrieb. [VEĽKÚ KAPACITU] Sada 2 iný rozmer šperky držiteľa, ktorý ponúka stud náušnice držiak na stojan s 18 otvory, T bary, križujú bar zavesiť všetky vaše obľúbené náušnice, náhrdelníky, náramky a viac, bez príliš veľa priestoru priestor. [VYSOKÁ KVALITA MATERIÁLU] Vyrobené z premium z tvrdého dreva, a anti hrdzavé kovové háčiky.Každý stojan je dodávaný s displejom, police s stráže, ktorý je ideálny na organizovanie a osvetu väčšie doplnky ako sú stuhy a hodinky.To môže byť tiež použitý pre uvedenie malé dekoratívne predmety oživiť vašu izbu!. [VIAC ZAMOTANÝ ŠPERKY] - Predviesť všetky svoje zbierky príslušenstvo & uvoľniť miesto na vašej ješitnosti.Navrhnuté v ideálnej veľkosti pre nosenie v spálni, skriňa, kúpeľňa, šaty miestnosti, alebo akékoľvek steny priestoru v blízkosti zrkadla. [IDEÁLNY DARČEK] Ideálny darček voľbou pre Deň Vďakyvzdania, Vianoce, deň matiek, deň svätého Valentína a každý sviatok, ktorý potrebuje darčeky.To je jednoduché pre montáž na stenu pomocou dodaného hardvéru.Dekoračné Šperky Organizátor je aj elegantné a jedinečné, ktoré sa dokážu prispôsobiť akýmkoľvek priestor s voľným steny priestoru.Žiadne ďalšie potrebné mať chaotický márnosť oblasti, ako ponúka viacero rôznych vešiak typy pre poriadanie rôznych štýlov jewelries.To pomáha získať lepší prehľad o vašich položiek, ako aj, aby im veľmi vhodné osloviť na rušných dní.Dekoračné Šperky Organizátor je aj elegantné a jedinečné, ktoré sa dokážu prispôsobiť akýmkoľvek priestor s voľným steny priestoru.Žiadne ďalšie potrebné mať chaotický márnosť oblasti, ako ponúka viacero rôznych vešiak typy pre poriadanie rôznych štýlov jewelries.To pomáha získať lepší prehľad o vašich položiek, ako aj, aby im veľmi vhodné osloviť na rušných dní.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.