• Nové
Zacro Dospelých Bike Prilba Ľahký - Bike Prilba pre Mužov, Ženy Pohodlie Podložky s&Clonu, Certifikované Cyklistické Prilby pre Dospelých, Mládež Horskej Ceste, Motorkár

Zacro Dospelých Bike Prilba Ľahký - Bike Prilba pre Mužov, Ženy Pohodlie Podložky s&Clonu, Certifikované Cyklistické

Hodnotenie produktu:
€ 8.40

Suma
Skladom

Tvrdý a trvanlivé : PVC & PC, EPS pena materiál je bezpečne a pomáha znížiť vplyv sily na koni.Bezpečné : 54-62 cm nastaviteľné popruhy spĺňajú radosti zo väčšiny cyklistické jazdcov.Pohodlné : špeciálny aerodynamický dizajn, ktorý robí vzduchu vetrané môže zachovať chladnú počas jazdy na bicykli.Ľahký : 225g super ľahká prilba nebude spôsobovať žiadne bremeno, ktoré jazdca hlavy počas jazdy na bicykli.Kolokačných : 25 * 46 cm hlavový most, ktorý môže byť použitý ako šatky, klobúky, šatky,atď, vhodné na koni, beh, lyžovanie a iné outdoorové aktivity.Zacro ľahké cyklistické prilby vám príjemnú a bezpečnú cestu počas jazdy.Tvrdý a odolný PVC & PC, EPS pena je materiál, ktorý znižuje vplyv sily kolízie by sa prestať obávať o ublížiť.Jazda s Zacro cyklistické prilby môžete stretnúť vaša spokojnosť a mať nádherný čas.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.