• Nové
12 KS Čierne Rovné Traky, liatiny 250 MM X 20 mm X 3 mm Heavy Duty Rohu Traky na Drevo, Mending Platňu Konektora Vstup na Stenu pre Plot, Police, Nábytok a Skrine, Koniec Kola

12 KS Čierne Rovné Traky, liatiny 250 MM X 20 mm X 3 mm Heavy Duty Rohu Traky na Drevo, Mending Platňu Konektora Vstup

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

【Ťažkých Ploché Rovnátka] vyzýva Na mending dosky vyrobené z liatiny s vynikajúcou technológie, trvanlivý a pevný; Hladký povrch a okraje bez otrepov. 【Rovno Držiak Size] vyzýva 250x 20 mm / 9.84 x 0.78 palec; Tickness : 3 mm/0.12 palec; Otvor Množstvo : 8 otvorov; Otvor priemer : 5 mm/ 0,19 palca. 【Široký Aplikácie] vyzýva ploché rovné zátvorka môžu byť použité v rôznych nábytok a hardvér príslušenstvo, ideálny pre zapínanie stoličky, stoly, okná, nábytok, toaletný stolík, poličky, zásuvky, atď. 【Zápustnými Skrutku] vyzýva otvory pre Skrutky sú zápustnými dizajn, hlava skrutky nie je guľatá po skrutku, ktorá bola v háji v, jednoduché a estetický vzhľad. 【Balík obsahuje] vyzýva 12 Ks čierna konektor pre spájanie držiak, splniť vaše denné požiadavky na výrobu nábytku časti pobyt firmy; Poznámka : skrutky nie sú obsahovať;.Veľkosť Meno : 250x20 MM-12 Pack(9.8"x0.8").

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.