• Nové
24PCS L Držiak Rohu Rovnátka, Čierna 90 Stupňov Doprava lomená, Kovové Rohu Držiaka L Držiaky na Drevené Police, Nábytok, Skrine s 72PCS Skrutky (12PCS-40 mm/12PCS-20 mm)

24PCS L Držiak Rohu Rovnátka, Čierna 90 Stupňov Doprava lomená, Kovové Rohu Držiaka L Držiaky na Drevené Police, Nábytok,

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

【BEST VALUE PACK] vyzýva Našich balík obsahuje 12 PCS (40x40mm/1.57x1.57 Palec) rohu držiaky na drevo, 12 PCS (20x20mm/0.79x0.79 Palca) pravý uhol držiaky na drevo s 72 PCS skrutky, ktoré môžu uspokojiť rôzne potreby vo svojom každodennom živote. 【SILNEJŠIE & ODOLNÝ] vyzýva Našich čierne L držiak prijať vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú proti hrdzaveniu a robustný za doručenie dlhšie.Čierna potiahnutá povrchu a okolo okraja sú hladké bez otrepov, č báť o poškriabanie ruky alebo nábytok.Skrutky sú vyrobené z vysoko tvrdosť potiahnuté železa materiálu, ktoré sú ťažké, aby sa porušovali. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva Našich čierne rohu držiaka prísť s skrutky pre perfektné upevnenie.Stačí vŕtať diery, nainštalujte skrutku, pomocou skrutkovača utiahnite skrutku na to.Jednoduché, jednoduché a rýchle.Oni sú skvelé pre vaše DIY projekty. 【ŠIROKO APLIKOVANÉ] vyzýva čierna lomená sú ideálne pre posilnenie pravý uhol rohu kĺbov, ako sú knihy, police, stoličky kútik, stolný nohu, posteľ, skrinky, aj zásuvky.Oni si môžete stretnúť rôzne potreby. 【ZÁKAZNÍCKY SERVIS] vyzýva Sme hrdí na poskytovanie najvyššej kvality a najodolnejšie rohu traky pre dreva na trhu.Ak máte akýkoľvek problém vôbec, kontaktujte nás, prosím, tak, že môžeme vyriešiť váš problém.Navrhnuté s 90-stupeň tvaru L, dokonale zapadá do väčšina nábytku.Robustná a odolná, poskytovanie vysokej úrovni výstuže alebo slúžiť ako konektor pre police upevnenia.Ľahko nainštalovať sami, zladenie s rôzne druhy interiérových, alebo exteriérových dizajn.Upozornenie : Malé a pointy položky, prosím, uchovávajte ich mimo dosahu detí.Navrhnuté s 90-stupeň tvaru L, dokonale zapadá do väčšina nábytku.Robustná a odolná, poskytovanie vysokej úrovni výstuže alebo slúžiť ako konektor pre police upevnenia.Ľahko nainštalovať sami, zladenie s rôzne druhy interiérových, alebo exteriérových dizajn.Upozornenie : Malé a pointy položky, prosím, uchovávajte ich mimo dosahu detí.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.