• Nové
20 Pack Dreva Mini Chalkboards Známky s Podporou Easels, Miesto Karty, Malý Obdĺžnik Chalkboards Tabuľa pre Svadby, Narodeninové oslavy, Message Board Značky a Udalosti Dekorácie

20 Pack Dreva Mini Chalkboards Známky s Podporou Easels, Miesto Karty, Malý Obdĺžnik Chalkboards Tabuľa pre Svadby,

Hodnotenie produktu:
€ 3.15

Suma
Skladom

Robustný materiál : Našom mini chalkboards sú vyrobené z en-priateľské bezpečnosť a ochranu dreva, balenie obsahuje 20 mini chalkboards, vedúci tabule je 4" x 3", balík prišiel jednotlivo balené v plastovej, ktoré bránili.poškriabaniu a poškodeniu.Opakovane a praktické : malé tabuli je vymazateľné a opakovane, môžu byť použité opakovane po utieranie s gumu.Ľahko rozobrať a uložiť : Chalkboards s vymeniteľné stojan umožňuje postaviť aj na stôl, málo stojí možno zložiť ploché, ktorá ich robí ľahko skladovať alebo prepravovať, obdĺžnik, tvar, dizajn a čierna farba.Multi funkčné message board : môžete umiestniť mini tabule horizontálne alebo vertikálne, aby sa zobraziť vaša správa pre svadobné party tabuľka čísla, miesto kartu, prospech značku, strojov dekoratívne označenia, označenia potravín, potravín, názov karty dekoratívne znamenia, a tak ďalej.Mini chalkboards sú ideálne pre organizovanie svadieb a podujatí, kancelária, kuchyňa, menovky, mini potraviny menu board.Tieto mini tabule príznaky môžu byť ako potravinové známky, miesto karty, menovky, stolný čísla a ľahko písať správy, poznámky, ceny, modlitby a viac.Môžeme ho využiť na Vianoce, svadby, detské remeslá, bufetové stoly, večera strany a mini menu dosky .Kvalitu svetla a jednoduchá demontáž umožní vziať kamkoľvek budete chcieť.Skvelé pre deti, umenie a remeslá, Nechajte sladké slová svojho milenca.Funkcia: Materiál : Drevo Veľkosť : Cca. 4 * 3 palca Hmotnosť : 0. 47 oz Package zahrnuté : 20 x Mini Chalkboards Teplé oznámenie : Na chalkboards sa neodporúča používať tekuté kriedové značky napísať na; mali by Ste radšej použiť pravidelné kriedy na písanie na nich.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.