• Nové
WORKLION 45mm, Rotačné Frézy Súbor: Ergonomické Rotačné Frézy s Bezpečnostným Zámkom a 2 Náhradné Rotačné Frézy Čepele na Šitie, Prešívanie Scrapbooking a Umenie a Remeslá Projekty

WORKLION 45mm, Rotačné Frézy Súbor: Ergonomické Rotačné Frézy s Bezpečnostným Zámkom a 2 Náhradné Rotačné Frézy Čepele

Hodnotenie produktu:
€ 2.80

Suma
Skladom

Ideálne pre rezanie viacerých vrstiev látky, papiera, ručné práce, šitie a kožené projektov.Rotačná rezačka má ergonomický clench rukoväť, jednoduchšie na používanie, znižuje únavu ruky!To môže ísť na ľavej alebo pravej rukou, zapnite čepeľ z jednej strany na druhú ľahko aby vyhovovali lefty.Skvelé bezpečnostné funkcie, čepeľ automaticky odíde, keď si pustil to zvládnuť.Tento rotačný fréza má zámok tlačidlo, ktoré môžete použiť buď udržať nástroj zavreté alebo otvorené.Stlačte tlačidlo ľahko zámky na kotúč, keď nie v použitie, môžete tiež zablokovať na čepeľ v mieste umožňujúce ľahké pohodlie rezanie.Čepeľ je vynikajúcej kvality SKS-7 nástrojovej ocele s tvrdým liečby, je veľmi ostré s živote a chrániť plochy stola.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.