• Nové
Switchtec 4 Gang Kolískový Prepínač 12V Panel w/Rýchle Nabíjanie 3.0 USB Nabíjačka & Voltmeter, Modrá Led dióda. Všetky sú Vopred zapojené Povrchová Montáž Box Krytu. Morské Lode, Nákladné Vozidlá, Automobily, Auto

Switchtec 4 Gang Kolískový Prepínač 12V Panel w/Rýchle Nabíjanie 3.0 USB Nabíjačka & Voltmeter, Modrá Led dióda. Všetky

Hodnotenie produktu:
€ 18.55

Suma
Skladom

【Povrchová Montáž Box] vyzýva Teraz s povrchová montáž krytu.Umožňuje to byť namontované buď na prístrojovej doske, pod palubnú dosku, alebo strednej konzole.Aplikácia je nekonečné.Je vyrobený práškovou farbou metal box s držiakom, že sa môže otáčať o 360 stupňov.To dáva väčšiu flexibilitu pre rôzne mount miestach.Box rozmery sú 3.917" x 2.7" x 6.6" (pozri obrázok hore pre detail rozmery.). 【Rýchle Nabíjanie 3.0] vyzýva Navrhnutý s dvomi USB porty podporujúce QC 3.0, ktorého max. jeden výstup je 18 W.Vstavaný úradný Qualcomm inteligentný čip, bude inteligentne detekuje vašu zariadení a súčasne nabíja 2 zariadenia na optimálny prúd.Nabíjať až 4 krát rýchlejšie ako konvenčné nabíjanie.Certifikovaný CE & UL2089 s nadmerným, Viac-aktuálne a skratu Ochrana zabezpečiť plnenie bezpečnosti, medzitým, zabudovaný Smart IC zabezpečuje obvod nebude vyhorel ak zle vedenia. 【Široko Compalitity] vyzýva Tento QC 3.0 USB nabíjačka zásuvka sa hodí pre 12-24 V auto, loď, námorné, motocykli, ATV, RV atď.Vhodná pre nabíjanie mobilných telefónov, GPS, digitálne kamery, PDA a ďalšie USB príslušenstvo, spätne kompatibilné s QC 2.0 &1.0, poskytuje štandardné nabíjanie pre non-Rýchle Nabíjanie zariadenia. 【LED Napätie Display] vyzýva vstavaný digitálny, MODRÉ LED napätie batérie monitor, dispalys v reálnom čase presné napätie stav vášho vozidla batérie pre prevenciu problémy spôsobené nízkym napätím, svetlo umožňuje rýchle a ľahké nájsť USB porty v tme alebo na noc,. 【4 Gang Rocker Prepínače Panel] vyzýva Tieto prepínače sú novo návrh na zvýšenie trvanlivosti.Tieto prepínače sú dimenzované na 10000 zapnutie a vypnutie cykloch bez poruchy.Splash-dôkaz panel tvár, odolnosť proti vode, čiapky a anti-priesakový gumový krúžok .MODRÁ LED kontrolka, nepremokavé palube.Gumový kryt, ktorá by mala chrániť prístroj pred vlhkosťou Vodotesné puzdro bude chrániť nabíjačku od dažďa alebo kávy úniku USB port.Balenie Obsahuje : 1 x kovov povrchová montáž box krytu. 4 x Rocker Spínače 1 x QC 3.0 USB Nabíjačka, 4 x Skrutky, 2x Štítky, Nálepky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.