• Nové
DBPOWER 17.9 Prenosný DVD Prehrávač s 15.6 Veľkom HD Otočný Displej, 6-Hodinový Nabíjateľná Batéria, Podpora USB/SD a Viaceré Formáty Diskov Vysokej Hlasitosti Reproduktora, Nabíjačka do Auta, Diaľkové Ovládanie

DBPOWER 17.9 Prenosný DVD Prehrávač s 15.6 Veľkom HD Otočný Displej, 6-Hodinový Nabíjateľná Batéria, Podpora USB/SD

Hodnotenie produktu:
€ 15.19

Suma
Skladom

【Ultra High-Rozlíšenie Obrazovky] vyzýva Sledovať vaše obľúbené filmy, epizódy a programy v ohromujúci 1280*800 uznesenie o 15.6" veľký HD displej.Nikdy to nebolo jednoduchšie získať pohodlné, otvorené 180° flip obrazovke, stlačením tlačidla prehrať na vzdialenej, a užívať si. 【Vynikajúcu výdrž Batérie] vyzýva Skúseností 6 hodín non-stop zábavy s našimi prenosný DVD prehrávač.Nabíjateľné 5000m Ah Batérie znamená dlhé cesty sa nikdy prerušené s nízkou batérie signál.A keď ste pripravený dobiť?Sme súčasťou nabíjací kábel do vášho nákupu na to, že príliš!. 【Otočná Obrazovka] vyzýva Posaďte sa, relaxovať a otočné.Nastaviteľné 270° otočný displej vám prezeranie slobody zo všetkých uhlov.Rodina-priateľské DBPOWER veľké prenosný DVD prehrávač je ideálny na zadnej strane vášho auta opierky hlavy, camping, dlho-položenie sietí výlety a oveľa viac. 【Ultimate Formát Všestrannosť] vyzýva Použiť všetky svoje obľúbené formáty na jednom mieste.Na DBPOWER DVD prehrávač podporuje NES hry, CD, DVD, CD-R/RW, DVD-R/+R, DVD+RW/-RW, VCD, SVCD (ale nie blu-ray, DVD), Až 32 gb USB a SD Karty sú podporované; MP3/WMA, JPEG, MPEG2/AVI/DIVX sú podporované.A je to región-zadarmo!. 【Silný & Jasné, Reproduktor Kvality] vyzýva zmyslové potešenie nemajú len zastaviť na úžasné vizuálne efekty!Jasné dual reproduktor kvality vtiahne vás do sveta vizuálnych a audio dokonalosti.A so schopnosťou pick off z presne tam, kde ste prestali a diaľkové ovládanie, DBPOWER prenosné DVD prehrávače sú kompletný balíček pre vás a vašu rodinu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.