• Nové
BOIFUN 17.5 Prenosný DVD Prehrávač s 15.6 Veľký HD Displej, 6 Hodín Nabíjateľná Batéria, Podpora USB/SD/Synchronizácia TV a Viaceré Formáty Diskov Vysokej Hlasitosti Reproduktora, Fialová

BOIFUN 17.5 Prenosný DVD Prehrávač s 15.6 Veľký HD Displej, 6 Hodín Nabíjateľná Batéria, Podpora USB/SD/Synchronizácia

Hodnotenie produktu:
€ 23.62

Suma
Skladom

Vysoké Rozlíšenie Obrazovky Prijíma 15.6 Palce 1280*800 HD otočný displej.Inovovaný obrazovke môže zmierniť únavu spôsobenú dlhodobým prezeranie.Vďaka 270° rotácia a 180° flip funkciu, poskytuje extrémne prehliadanie a jednoduché umiestnenie. 5000m Ah Kapacita Batérie Spoľahlivá kapacita batérie zaisťuje nepretržité prehrávanie až 6 hodín.Poskytujeme tiež osvedčenou napájací adaptér a kvalitné auto nabíjačka v balení, žiadne starosti o batérie zomrie v čase, keď vás.Podpora Viacerých Formátov Priame hrať v formáty : CD, DVD, DVD±R, CD -R(RW), SVCD-R(RW), DVD ±RW, VCD (okrem Blu-ray).Podporuje multi-mediálne súbory cez USB a SD Karty (až do 32 G), ako VOB, AVI, MPEG, MP3, WMA, JPEG.Humanized Funkcie, Aby sa zabezpečilo, že zákazníci nie sú prerušené, keď používate disk, Anti-Shock funkcia chráni disk čítanie procesu.To môže efektívne znížiť video prerušenie spôsobené trasie.Deti' Spoločník Jednoduchý operačný systém a veľký objem, aby tento hráč ideálny pre deti a starších ľudí.Poskytuje spoločnosť s deťmi a starších ľudí, keď máte obsadené čas.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.