• Nové
EVISTR Digitálny Hlasový Záznamník s kapacitou 8 gb L53-1536KBPS Stereo Nahrávanie Zvuku Zariadenia Prenosné Rekordéry pre Prednášky, Podpora Externého MIKROFÓNU

EVISTR Digitálny Hlasový Záznamník s kapacitou 8 gb L53-1536KBPS Stereo Nahrávanie Zvuku Zariadenia Prenosné Rekordéry

Hodnotenie produktu:
€ 14.49

Suma
Skladom

Nahrávanie Jasné : EVISTR L53 vybavené citlivý mikrofón, určený získať kontrolu 8 GB pamäť, ktorá môže udržať až 300 hodín dlhý čas nahrávania ( súbor vo formáte MP3 64 Kpbs).Prenosné Hlasový Záznamník Jednoduché Použitie : Jednoducho stlačením tlačidla REC na nahrávanie, získať crystal clear stereo audio ďaleko až 40ft; Stlačte STOP, ak chcete kompletný záznam úlohu správne.Nahrávky môžu byť stiahnuté do počítača, jednoducho cez USB kábel.Hlasový Záznamník Line V : tento malý vreckový záznamník podpora externého mikrofónu a linka v nahrávanie (ideálne pre záznam vysoký výkon zvuk z 3,5 mm audio port).S monitorom a nahrávanie funkcia, počuť to, čo je zaznamenané, keď je nahrávanie.Pokročilý Digitálny Záznamník : veľmi užitočný darček záznamník pre prednášky, prednášky, štúdie, reči, stretnutia, rozhovory; šťastný dar pre študentov, obchodné muž, učiteľ, profesor, podcast, ktokoľvek, ktorí chcú mať nápady, alebo pamäť, budete potrebovať tento zvukový záznamník.Robiť viac pracovných miest, to enhanced s množstvom úžasných funkcií ako MP3 Prehrávač, Hlasom aktivované nahrávanie, monitor nahrávania (načúvací prístroj), Automatické Nahrávanie, T-mark, ak chcete upraviť nahrávky (fungovať len na PCM Nahrávanie).Špecializované Mikrofón Získať riadiaca Jednotka (jednoduché ovládanie, stačí stlačiť tlačidlo VOL+/VOL - ak chcete nastaviť, keď je nahrávanie).A extra premium Audio Processing Unit).Môže byť kdekoľvek na nahrávanie audio z prednášky, prejavy, stretnutia, rozhovory, zvukové oznamy, kedykoľvek ju budete potrebovať.Nahrávanie svoj život,svoju prácu,svoju prednášku,a svoje kreatívne nápady.Robustný Hlasový Záznamník, Premium Kovové Telo. Vynikajúce prenosné hlasový záznam, získajte jasný zvuk ďaleko až 40 metrov. Nahrávať viac, 8 GB pamäť umožňuje uložiť až 300 hodín nahrávok súbor a 800m Ah nabíjateľná batéria môže trvalo pracovať 15 hodín. AVR hlasom aktivované nahrávanie nahrávanie iba vtedy, keď budete hovoriť dosť nahlas, uložiť úložný priestor. MP3 Prehrávač, môžete ľahko prehrávanie nahraného súboru na to hlasový záznamník priamo. A-B opakovanie, pre niektorých dôležitých súborov, môžete ľahko opakovať od zvoleného bodu A do bodu B. Súbor môže priamo odstrániť na stroj. Sluchadlo : Nahrávanie, Stlačte STOP, ukladanie záznamu.A-B tlačidlo hold pre zamknutie/Odomknutie.Nie len jednoduché ovládanie audio výstup volume.By stlačením VOL-/VOL+ mikrofón na ovládanie úrovne zosilnenia, keď je nahrávanie, lepší zvuk než kedykoľvek predtým.Rýchly výber.alebo Dozadu a Rýchly posun Dopredu počas playing.By stlačením tlačidla Menu, ľahko výber z menu.alebo potvrďte nastavenia.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.