• Nové
RIBOSY Sada 6 Farieb, Záznamové Tlačidlo, Výcvik Psa Bzučiak - Nahrávanie a Prehrávanie Vlastnú Správu Učiť Svoje Psy Hlas, Čo Chcú (Batérie sú Súčasťou)

RIBOSY Sada 6 Farieb, Záznamové Tlačidlo, Výcvik Psa Bzučiak - Nahrávanie a Prehrávanie Vlastnú Správu Učiť Svoje Psy

Hodnotenie produktu:
€ 15.75

Suma
Skladom

???? 【 Sada 6 Farieb, JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE] vyzýva - spínač na dolnej control "REC" a "PLAY" režime, môžete zmeniť správy, kedykoľvek chcete, iní nemá VYPNÚŤ len REC/PLAY switch. ????【RECOR a PREHRÁVANIE svoj VLASTNÝ HLAS] vyzýva - zaúčtovanie všetkých fráza, správu, alebo zvukový efekt chcete!To umožňuje použitie je neobmedzené množstvo spôsobov, ako doma, v kancelárii, v škole, žart, alebo kolík darček. ????【KOMUNIKÁCIE TLAČIDLO] vyzýva - Záznam hlasovej komunikácie s pes/ mačka/ co-pracovníkov. ????【VYLEPŠENÝ DIZAJN] vyzýva - Vstavaný reproduktor, kovové a mäkšie pružiny vnútri tlačidlo hlasitosť prehrávania je hlasnejší a čistejší, jednoduchšie stlačením pre deti alebo malé zvieratá. ????【BATÉRIE OBSIAHNUTÉ] vyzýva - Nič nie je viac sklamaním ako tešíme sa na použitie niečo len preto, aby pozrite si časť "batérie nie sú súčasťou" Len si to a užite si to.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.